Wybierz krajWybierz kraj
Polska - podłogi mieszkaniowe

AUTORYZOWANE PUNKTY SPRZEDAŻY PODŁÓG TARKETT

LISTA AUTORYZOWANYCH PUNKTÓW SPRZEDAŻY PODŁÓG DREWNIANYCH TARKETT








nazwa  Miasto kod  ulica i numer telefon  email do sklepu strona www
COR  Białystok 15-167 Wysockiego 94 723-123-143 salon@cor.com.pl www.cor.com.pl
Bento  Białystok 15-542 Ciesielska 2 792-565-792 bento@bento-podlogi.pl www.bento-podlogi.pl
Erzet Bielsko- Biała 43-300 Gazownicza 25  33 812 57 72 erzet@erzet.pl  www.tarkett.parkiety.info.pl 
Athena Bydgoszcz 85-738 Szajnochy 2 523460122 sklep@dalladyn.pl www.dalladyn.pl
Melagu  Bytom 41-902  Kędzierzyńska 17  32 763 24 22 sklep@melagu.pl  www.melagu.pl 
Wik I Cieszyn 43-400 Bielska 150 33 479 77 66 wik@wikcieszyn.com.pl www.wikcieszyn.com.pl
Wik II Cieszyn 43-400 Liburnia 20 33 857 99 56 wik2@wikcieszyn.com.pl www.wikcieszyn.com.pl
Galeria Podłóg  Częstochowa 42-226 Św. Jadwigi 18 34 390 66 56 biuro@galeriapodlog.com.pl www.galeriapodlog.com.pl 
Novertis Działoszyn 98-355 Posmykowizna 36 78 447 02 12 biuro@novertis.pl www.novertis.pl
ABO 1 Elbląg 82-300 Rawska 23C 55 221 00 19 tomasz.kozakiewicz@aboelblag.pl www.aboelblag.pl
Premium Wood  Gdańsk 80-122 Kartuska 213 58 305 46 56 gdańsk@premiumwood.pl www.premiumwood.pl
Deska Design Gdynia 81-531 Wielkopolska 268 58 573 53 57 gdynia@deskadesign.pl www.deskadesign.pl
Stankiewicz/Konstans Jelenia Góra 58-500 Zgorzelecka 7 536 134 400 salon@konstans.eu www.konstans.eu
FHU Sosna                                       Kalisz 61-005 Złota 46-48 668386500 sosna8@op.pl www.sosna-kalisz.pl
Parkett Service  Kielce 25-525 Okrzei 26 696-444-201 kielce@parkett.pl www.parkett.pl
Tom-San  Kołobrzeg 78-100 Sienkiewicza 19 94 352 54 95 kolobrzeg@tom-san.pl www.tom-san.pl
Profit S.C                                          Konin 62-500 Kolska 34 A 723927633 profit.konin@wp.pl w trakcie tworzenia
Tom-San  Koszalin 75-256 Franciszkańska 22 94 343 54 88 salon@tom-san.pl www.tom-san.pl
Sprints (RuckZuck)  Kościerzyna 83-400 Miodowa 20 58 680 85 74 biuro@sprints.pl www.sprints.pl
Emerald  Lublin 20-103  Rusałka 10 501021558 sklep@emerald.lublin.pl www.podlogi.lublin.pl
Stylowe Podłogi Lublin 20-301 Fabryczna 2 517 98 98 55 biuro@stylowepodlogi.pl www.stylowepodlogi.pl
Strefa Podłogi                                 Łódz 91-848 Inflancka 72 535-173-666  podlogi@strefakapieli.pl www.strefapodlogi.pl
Parkett Service  Łódź 90-350 Tymienieckiego 25A 795-580-252 lodz@parkett.pl www.parkett.pl
Karim Mikołów-Śmiłowice 43-190  Kawalca 60  032 22 61 280   karim@karim-wykladziny.pl  
ABO  Olsztyn 10-165 Artyleryjska 3W 89 535 04 03 olsztyn@aboelblag.pl www.aboelblag.pl
Sezam Opole 45-131  J.Cygana 2b 77 455 13 00 salon@twojsezam.pl www.twojsezam.pl
Comers Sp.z.o.o                           Piła 64-920 Kossaka 94  506 506 908 comerspila@gmail.com w trakcie tworzenia
Direct Floor                                     Poznań 62-005 Św. Michała 73 518 518 147 lukasz@directfloor.pl www.directfloor.pl
Budom Market                               Poznań 61-888 Składowa 5 664028306 info@budom-market.pl www.budom-market.pl
Expert Racibórz 47-400 Kolejowa 10a 888632961 r.trojanski@wp.pl  
Demoprojekt  Radom 26-600 Lubelska 39/41 739-059-049 radom@demoprojekt.pl www.demoprojekt.pl
GRYGLEWSKI Radomsko 97-500 Brzeźnicka 300 508898575 biuro@gryglewski.com.pl www.gryglewski.com.pl
ProfiParkiet Rumia 84-230 Sobieskiego 37 58 352 30 25 biuro@profi-parkiet.pl www.profi-parkiet.pl
Karim Ruda Śląska 41-710  Teatralna 6A  32 240 05 61  karim@karim-wykladziny.pl  
Tom-San  Słupsk 76-200 Długa 34 59 842 03 22 salon.dluga@tom-san.pl www.tom-san.pl
Fimal Słupsk 76-200 Zielona 7B 59 848 74 29 podlogi@fimal.pl www.fimal.pl
Damar Sosnowiec 41-219 Długosza 1 32 265 20 00 info@damarpodlogi.pl  www.damarpodlogi.pl 
Class-Panel                                    Szczecin 71-066 Świerczewska 5 914531785 classpanel@wp.pl www.panele-sczecin.com
Barwy Drewna                             Szczecin 71-071 Santocka 44 914323780 barwydrewna@post.pl www.barwydrewna.pl
PIK Floor Tarnowskie Góry 42-600 Zagórska 82 534336334 biuro@pikfloor.pl www.pikfloor.pl
Świat podłóg i drzwi (RuckZuck) Tczew 83-110 Jagiellońska 55 58 777 11 01 tczew@ruckzuck.com.pl www.swiat-podlog.eu
Studio Podłóg i Drzwi Torun 87-100 Polna 98 (budynek WABUD) 56 658 51 64 torun@studiopodlog.pl www.studiopodlog.pl
Multidesign Tychy 43-100 Metalowa 4 32 329 13 97 salon@multidesign.com.pl  www.multidesign.com.pl 
AP Smart  Warszawa 01-355 Powstańców Śląskich 69D 601-901-500 biuro@deska-barlinecka.pl www.deska-barlinecka.pl
Superparkiet Warszawa 02-496 al. Rzeczypospolitej 33 604 120 741  l.zawadzki@superparkiet.pl www.superparkiet.pl
Superparkiet Warszawa 02-496  Listopadowa 1 608-488-048 r.turowski@superparkiet.pl www.superparkiet.pl
Demoprojekt  Warszawa 00-712 Bartycka 26 paw. 16a 508-635-965 biuro@demoprojekt.pl www.demoprojekt.pl
Demoprojekt  Warszawa 00-712 Bartycka 26 paw. 19 697-737-707 bartycka@demoprojekt.pl www.demoprojekt.pl
Wood Fashion  Warszawa 03-286 Malborska 37 lok.34 504-475-515 biuro@woodfashion.pl ---------
Sprints (RuckZuck)  Wejherowo 84-200 Gdańska 5 58 672 11 91 wejherowo@ruckzuck.com.pl www.sprints.pl
Nowex Wrocław 54-204 Legnicka 62 71 351 02 33 wroclaw@podlogi-naturalne.pl  www.podlogi-naturalne.pl
Effecto Wrocław 53-235  Grabiszyńska 212/U9 606 61 91 61 biuro@effecto.com.pl  www.effecto.pl 
Floor Design Wrocław 50-558 Borowska 246 71 794 57 87 salon@floor-design.eu  www.floor-design.eu 
Parkett Service  Wrocław 53-680 Braniborska 14 795-580-250 wroclaw@parkett.pl www.parkett.pl
Partex Wrocław 52-437 Karmelkowa 29 71 336 24 75 partex@poczta.onet.pl www.partex.wroclaw.pl
Wood-Land Zielona Góra            Zielona Góra 65-119 Sulechowska 4a 068 452 14 60 woodland@woodland.net.pl www.woodland.net.pl
Adams Centrum Handlowe       Żary 68-200 Górnośląska 17 510310204 michal@e-adams.pl www.e-adams.pl 
Panel Plus  Kielce 25-525 Okrzei 30 41 310 78 22 panel-plus@o2.pl http://panel-plus.pl/
Domstyl  Krosno 38-400 Kletówki 19 601446264 jacekpis@plusnet.pl  
Złote Parkiety Rzeszów 35-105 Przemysłowa 3 795560401 zloteparkiety@vp.pl www.zloteparkiety.pl
Salon Wnętrz Kraków 30-418 Zakopiańska 56A 530 054 488 krakow@salonwnetrz.com  www.salon-wnetrz.com