Wybierz krajWybierz kraj
Polska - podłogi mieszkaniowe

PROFIL FIRMY

 

Firma Tarkett, o międzynarodowym zasięgu i bogatej ofercie produktów, wykorzystuje ponad 120-letnie doświadczenie do opracowywania zintegrowanych rozwiązań podłogowych dla pracowników pośrednich i użytkownika końcowego.

Światowy lider

Firma Tarkett, założona w 1886 r., to światowy lider w przemyśle podłogowym. Dostarcza rozwiązania systemów podłogowych i nawierzchni sportowych architektom, specjalistom ds. obiektów,  wykonawcom, dystrybutorom, monterom i użytkownikom końcowym.

 

Tarkett współpracuje z wieloma wiodącymi architektami i pracownikami budowlanymi na świecie, zapewniając najlepsze usługi. W rezultacie do rozwiązań systemów podłogowych i nawierzchni sportowych Tarkett nawiązuje wielu prestiżowych architektów.

 

Rozwiązania systemów podłogowych tworzące doświadczenie jedyne w swoim rodzaju

 

Tarkett dostarcza rozwiązań systemów podłogowych, które zaspokajają specyficzne potrzeby klienta. Każde rozwiązanie jest unikatowe i przyczynia się do poprawy jakości życia tych, którzy z nimi mieszkają, pracują lub na nich wypoczywają.

 

Podczas gdy pracownikom budowlanych dają lepszą funkcjonalność i życiowe zyski, użytkownikom końcowym zapewniają komfort, dobre samopoczucie, bezpieczeństwo, pewność siebie i inspirację.

 

Bogata oferta produktów obejmująca winyl, linoleum, laminat, drewno, nawierzchnie sportowe i akcesoria pozwala firmie Tarkett tworzyć we wszystkich zakątkach świata wyjątkowe doświadczenia z podłogami.

 

Rozwiązania firmy Tarkett dają każdemu projektowi namacalne, funkcjonalne, sensoryczne i ekologiczne korzyści, w budynku publicznym, komercyjnym, mieszkalnym czy sportowym, w konstrukcji nowej lub odnowionej.

 

Funkcjonalne

Tarkett tworzy trwałe i łatwe w montażu podłogi, które zapewniają wyjątkowe właściwości w zakresie czyszczenia i utrzymania, dzięki unikatowej obróbce powierzchni.

 

Te wysoce funkcjonalne podłogi gwarantują największą wydajność produkcji i najniższe na rynku koszty cyklu życia, a naszym klientom dają wyjątkowy ROI ( zwrot z inwestycji).

 

Sensoryczne

Podłogi Tarkett przemawiają do wszystkich zmysłów i tworzą otoczenie, w którym jakość życia jest na pierwszym miejscu. Wybór rozmaitych wzorów, kolorów i wystrojów zawsze gwarantuje idealny wybór, a doskonała akustyka i amortyzacja pod stopami zapewniają komfort i dobre samopoczucie.

 

Ekologiczne

Tarkett nieustannie poszukuje nowych sposobów zwiększenia zawartości materiałów przetworzonych w podłogach i wciąż wprowadza nowe metody unikania strat w surowcach.

 

Antypoślizgowe i kontrolowane pod względem elektryczności statycznej produkty firmy Tarkett podnoszą poziom bezpieczeństwa budynku, a niskie emisje VOC produktu przyczyniają się do lepszej jakości powietrza wewnętrznego.

 

Tarkett opracowuje swoje produkty także pod kątem możliwie najmniejszego zużycia wody, detergentów i energii do czyszczenia, a więc zmniejsza swój negatywny wpływ na środowisko.

 

 

Najważniejsze liczby

 

·         około 8 600 pracowników na całym świecie

·         28 punktów produkcji

·         50 firm sprzedaży i marketingu

·         sprzedaż w ponad 100 krajach

·         Ponad 1 milion m2 podłóg sprzedawanych każdego dnia