Wybierz krajWybierz kraj
Polska - podłogi mieszkaniowe

Trendy w aranżacji wnętrz na 2017 rok

19/04/2017

Najnowsze trendy w aranżacji wnętrz w znacznej mierze koncentrują się na człowieku, którego pasją jest jego osobista historia oraz potrzeba autentycznych doświadczeń.
Nasz projektant wnętrz Valérie Pavard wyjaśnia: " W dziejszych czasach, wielu ludzi kwestionuje społeczeństwo konsumpcyjne, pragnąc autentyczności, oryginalności i powrotu do korzeni. Szukamy jednocześnie prostoty, naturalności i wspomnień z dzieciństwa, aby zapewnić sobie dobre samopoczucie i komfort. Ponad wszystko jednak stawiamy doświadczenia, nie sam fakt posiadania rzeczy"
Powyższe słowa zainspirowały nasze projekty i stanowią punkt wyjścia do czterech trendów, jakie wyróżniliśmy w 2017 roku.

MINIMALISTYCZNA ELEGANCJA

Wyrafinowany i kosmopolityczny świat, w którym mieszanka klasycznego piękna spotyka surowce, takie jak drewno i beton, tworząc nowy klasyczny balans między trzeźwością, autentycznością i wzorami graficznymi.

MINIMALISTYCZNA ELEGANCJA

POETYCKIE WIBRACJE

Bardzo optymistyczny wszechświat szczęścia i kolorów, kształtowany przez bardzo twórcze osoby. Przejawia się w położeniu akcentu na meble lub akcesoria, jasne kolory kontrastujące z pastelami i odrobiną szarości, aby zwrócić uwagę na siebie lub zmienić naszą percepcję.

POETYCKIE WIBRACJE

NATURALNA PROSTOTA

Główny trend projektowania wnętrz, bazujący na potrzebie powiązania z naturą. Styl życia napędzany medytacją i miłoscią do środowiska. Prostota surowców, neutralna paleta kolorów, kojąca atmosfera.

NATURALNA PROSTOTA

NOSTALGIA

Ciepło i komfort przyjaznej atmosfery zrekultywowanych przedmiotów, połączonych z bezczelnością i nowoczesnością. Kolory są mieszanką głębokich, świeżych i neutralnych barw wzbogaconych stylem bohemy.

NOSTALGIA
Udostępinij