Wybierz krajWybierz kraj
Polska - podłogi mieszkaniowe

Atelier

Picture of <em>Atelier</em>

Dzięki wewnętrznemu pięknu, wytrzymałości i charakterowi, drewno jest najczęściej stosowanym materiałem podłogowym w domach, a także hotelach i restauracjach. w kolekcji aTEliEr fi rmy Tarkett można znaleźć wielowarstwowe parkiety, które stanowią prawdziwe, żyjące dzieła sztuki. Deski cechują się naturalnym wzornictwem, które dopracowaliśmy w naszych warsztatach, aby wydobyć z nich naturalne piękno drewna. Kolekcja parkietów wyprodukowana z troską o środowisko, z certyfi katem Cradle to CradleTM.

  • Elegance to nasza najbardziej ekskluzywna kolekcja podłóg drewnianych o grubości wartwy wierzchniej 4 mm. Szerokość deski wynosi 280 mm, a jej długość 2520 mm. Produkt oddaje niesamowite piękno drewna, wnosząc do wnętrza spokój i niezwykły urok. Delikatne fazowanie i bejcowanie na części dekorów pozwoliło na wydobycie w jeszcze większym stopniu efektu naturalnego materiału. Kolekcja...

  • Niezwykle rustykalny charakter deski dębowej oddany został w tym produkcie o grubości warstwy wierzchniej 3,5 mm. Design podkreślony jest wyraźnym szczotkowaniem, ręcznym fazowaniem oraz bejcowaniem powierzchni deski. Należy pamiętać, że piękne i niezwykłe naturalne "defekty"widoczne na powierzchni produktu oznaczają wiekszą wrażliwość na wilgoć. Dlatego w okresach zimowych zalecamy...

  • Ekskluzywan deska drewniana o grubości całkowitej 14 mm i grubości warstwy wierzchniej 3,5 mm.Piękny efekt bejcowania i fazowania z mini fazą na długim boku. Powierzchnia deski została mechanicznie przetworzona, by oddać wrażenie starej i ciepłej podłogi.

  • Deski, których struktura przypomina o upływającym czasie.
    To nowy efekt “Antique Brushed” zabezbieczony przez Proteco Hardwax Oil (by zapewnić łatwą pielęgnację).
    1-lamelowe deski występują w wersji 4 stronnie fazowanej.

  • Trwała podłoga drewniana o wzorze koszykowym, która nada nowoczesnego charakteru Twojemu wnętrzu, dzięki unikalnej szczotkowanej strukturze powierzchni. Efektu dopełnia zabezpieczenie powierzchni olejem Proteco Hardwax Oil.