Wykładziny Winylowe W Rolkach

Wykładziny Winylowe W Rolkach

Odpowiedni wybór podłogi sprawi, że Twój dom stanie się miejscem, które będzie idealnie dopasowane do Twojego stylu życia i zapewni Ci najwyższy komfort. Sięgnij po szeroki wybór wzorów inspirowanych naturą. Wykładziny winylowe w rolce są wytrzymałe, wodoodporne i łatwe w czyszczeniu. To przystępne cenowo, nowoczesne rozwiązanie, które świetnie sprawdzi się zarówno w nowej przestrzeni, jak i podczas remontu. Produkty z kolekcji ICONIK cechują się niską emisją LZO (lotnych związków organicznych) i formaldehydu, co przekłada się na poprawę jakości powietrza w pomieszczeniach. Rozwiązanie odznacza się też zawartością surowców pochodzących z recyklingu nawet do 27%. 

Wykładziny winylowe w rolkach to najlepszy wybór, gdy zależy Ci na prostej i szybkiej renowacji.

Kolekcja ICONIK to rozwiązanie z bogatą ofertą wzorów, które powstały w oparciu o badania najnowszych trendów wnętrzarskich. 

To najnowsza technologia w zakresie zrównoważonej produkcji i materiałów. Całkowicie nowa kolekcja ICONIK została zaprojektowana tak, aby przełamać dotychczasowe wyobrażenia o podłogach winylowych. Dzięki temu jest doskonałą propozycją dla tych, którzy chcą stworzyć stylowy i przytulny dom, podejmując jednocześnie świadome decyzje zakupowe.

W naszym Kreatorze wnętrz sprawdzisz, jak wykładziny ICONIK będą wyglądać w Twoim domu. Wystarczy, że dodasz zdjęcie i wybierzesz wzór podłogi, który najbardziej Ci się podoba.

Obejrzyj kolekcję ICONIK

Czy winylowe wykładziny w rolce są dla mnie?

Winylowe wykładziny w rolkach sprawdzą się przy każdej aranżacji i remoncie.

Nasi projektanci czerpią inspirację z trendu biophilic design, wprowadzając naturę do naszej oferty. Szeroka gama realistycznych i autentycznych wzorów od drewna po kamień i wzory geometryczne daje nieograniczone możliwości przekształcania domowych wnętrz i nadania im nowego, oryginalnego wyglądu i charakteru.

Kolekcja ICONIK obejmuje wykładziny przystosowane do różnego poziomu natężenia ruchu w zastosowaniach mieszkalnych – od nieskiego, przez umiarkowane (sypialnia, domowe biuro), po wysokie (salon i korytarz), w tym także w pomieszczeniach mokrych, takich jak kuchnia i łazienka. Dostępne są 2 opcje podkładu dla różnych metod montażu.

W przypadku zastosowań mieszkalnych obie opcje podkładu –  tekstylna i piankowa – są kompatybilne z systemami ogrzewania i chłodzenia podłogowego oraz zapewniają najlepsze parametry w zakresie izolacji i akustyki.

Podkład tekstylny

Podkład tekstylny doskonale sprawdzi się w przypadku renowacji podłogi o nieregularnej powierzchni podłoża i zapewni najwyższy komfort użytkowania. Oszczędzaj czas i pieniądze dzięki wyeliminowaniu konieczności przygotowywania podłoża przed ułożeniem wykładziny.

Podkład piankowy

W przypadku pomieszczeń o powierzchni ≤50 ㎡ warto wybrać podkład piankowy. Wykładzina ułożona metodą loose-lay doskonale nadaje się do recyklingu po zakończeniu eksploatacji.

Po przygotowaniu wypoziomowanego, czystego i płaskiego podłoża wykładziny winylowe w rolkach ICONIK można układać metodą loose-lay na powierzchni równej lub większej niż  50 m2. Możliwy jest także montaż na istniejących podłogach. Wyjątkiem są podłogi z podkładem piankowym oraz wykładziny dywanowe. Wykładziny winylowe w rolce  ICONIK to doskonałe rozwiązanie na potrzeby szybkiej renowacji.

Bezpieczne rozwiązanie w trosce o zdrowie użytkowników i dobro planety

Kolekcja wykładzin winylowych w rolkach ICONIK wytwarzana jest w 27% z surowców pochodzących z recyklingu, dzięki czemu jest przyjazna dla planety.

Wykładziny ICONIK odznaczają się niską emisją formaldehydu i lotnych związków organicznych (LZO), co przekłada się na lepszą jakość powietrza w pomieszczeniach.

Brak spoin ogranicza gromadzenie się brudu, a do wyczyszczenia podłogi wystarczy mop z ciepłą wodą. To idealne rozwiązanie podłogowe, które nie wymaga konserwacji i jest łatwe do utrzymania w czystości. 

Zmniejsz poziom emisji CO2, wybierając podkład piankowy ICONIK, który nie wymaga klejenia na powierzchni do 50 m2. Po zakończeniu eksploatacji wykładzina może zostać odebrana i poddana recyklingowi w ramach naszego programu ReStart®*.

*Warunki rejestracji w programie zależą od kraju. Skontaktuj się z lokalnym przedstawicielem handlowym Tarkett, aby dowiedzieć się, jak zarejestrować się w programie ReStart®.
 

ICONIK to bezpieczne dla zdrowia, trwałe i łatwe w utrzymaniu podłogi, które zmienią Twoje wnętrza w nowoczesny, wielofunkcyjny i przytulny dom.