Autentyzm i profesjonalna jakość dla Twojego domu

Autentyzm i profesjonalna jakość dla Twojego domu

Wystarczy click i Twój dom zyska zupełnie nowe oblicze

Nowa aranżacja wnętrza jest dużo łatwiejsza, niż Ci się wydaje. To dzięki naszym kolekcjom paneli i płytek winylowych Starfloor Click 30 i 30 PLUS oraz 55 i 55 PLUS, które szybko zainstalujesz tworząc unikalny charakter domu czy mieszkania. Nasze podłogi są również bardzo odporne na użytkowanie i łatwe w czyszczeniu.

Nowe wzory dla autentyzmu wnętrza
Panele i płytki winylowe to idealny wybór, jeśli chcesz szybko przekształcić swoje wnętrze tworząc klasyczną lub nowoczesną aranżację. Wybierać możesz z szerokiej oferty wzorów drewna, metalu, kamienia, ceramiki. Starfloor Click 30 zapewni ci nie tylko piękne wnętrze ale również komfort użytkowania. Szukasz naturalności?

Starfloor Click 55 oferuje delikatne kolory i wzory odwzorowujące rysunek naturalnych materiałów takich jak drewno, kamień, beton, cynk. Starfloor Click 30 PLUS i 55 PLUS nadaj nowy wymiar do swojej aranżacji dzięki strukturze powierzchni, która wzmacnia teksturę podłogi i odwzorowuje prawdziwe naturalne materiały, odtwarzając naturalne cechy drewna lub kamienia. Gdy światło przemieszcza się po twojej podłodze, sęki lub wzór są odbijane, tworząc w ten sposób realistyczne wykończenie wokół ciebie.

 

Komfortowy i zdrowy dom

Panele i płytki winylowe to dobry wybór nie tylko ze względu na aspekty estetczne ale także ich praktyczność, komfort jaki zapewniają i dobrą jakość powietrza w pomieszczeniu.

To, co sprawia, że luksusowe płytki winylowe są tak wygodnym rozwiązaniem, to naturalne właściwości akustyczne. Dzięki podkładowi akustycznemu można uzyskać dodatkowe pochłanianie dźwięku i ograniczyć hałas do minimum. Starfloor Click 30, Starfloor Click 30 PLUS, Starfloor Click 55 i Starfloor Click 55 PLUS to także zdrowy wybór, ponieważ poziom VOC jest niższy niż obecne normy europejskie, co przyczynia się do dobrej jakości powietrza w pomieszczeniu, a tym samym dobrego samopoczucia. Fakt, że są wytwarzane bez ftalanów, przyczynia się również do tego, że Twój dom jest zdrowy. Luksusowe płytki winylowe są również przyjazne dla środowiska, ponieważ można je w 100% poddać recyklingowi. Wybór kolekcji Starfloor Click dla Twojego domu to dobry sposób, aby Twój dom stał się zdrowym i pięknym środowiskiem życia dla Ciebie i Twojej rodziny.

Nowa aranżacja wnętrza w mgnieniu oka

Nowy wygląd Twojego domu można łatwo i szybko osiągnąć dzięki systemowi łatwego montażu. Wszystkie panele i płytki mają czterostronne fazowanie, co ułatwia ich instalację. Potrzebujesz tylko kilku narzędzi i trochę czasu. Zobacz nasz filmik na temat instalacji i dowiedz się jak zainstalować swoją nową podłogę. Efektu dopełnisz dzięki listwom.

Łatwa pielęgnacja i długotrała jakość

Przebudowa pokoju lub całego domu wymaga pewnego wysiłku i energii, mimo że ogólny projekt jest zazwyczaj ekscytujący i satysfakcjonujący, gdy zostanie ukończony. Dzięki trwałości Starfloor Click możesz cieszyć się nowym stylem swojego domu jeszcze dłużej. Obróbka powierzchni Top Clean chroni podłogę przed zarysowaniami, zadrapaniami i plamami, dzięki czemu jest bardzo trwała, a także łatwa do czyszczenia i konserwacji. Starfloor Click 30 jest objęty 15-letnią gwarancją i Starfloor Click 55 z 20-letnią gwarancją, ze względu na grubość warstwy użytkowej (3 mm i 5,5 mm).