Autoryzowane Punkty Sprzedaży Tarkett
Autoryzowane Punkty Sprzedaży Tarkett

SIEĆ INDYWIDUALNYCH SPRZEDAWCÓW PREMIUM

Autoryzowane Punkty Sprzedaży (APS) to sieć profesjonalnych sklepów oferujących najszerszy asortyment produktów marki Tarkett. Nasze punkty APS specjalizują się przede wszystkim w podłogach drewnianych oraz luksusowych płytkach winylowych (LVT) i posiadają w swojej ofercie nasze kolekcje klasy premium, kolekcje limitowane oraz markowe akcesoria rekomendowane przy montażu podłóg.

SZEROKI ASORTYMENT I DEDYKOWANA OFERTA

Jednym z produktów limitowanych, dostępnych z sieci APS, jest najnowsza kolekcja drewnianych podłóg IDEO. Jest to linia wyjątkowych desek trzylamelowych o wyglądzie deski jednolamelowej. Efekt ten osiągnięty jest poprzez innowacyjną technologię barwienia, dzięki której jeden panel IDEO wygląda dokładnie tak, jak duża deska w klasie premium.

DORADZTWO NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

Dbając o najwyższy poziom obsługi Klienta, zapewniamy naszym sklepom APS specjalistyczne szkolenia zarówno z zakresu znajomości naszych produktów, jak również z technik montażu i pielęgnacji podłóg. Dzięki temu sklepy APS gwarantują fachową obsługę oraz merytoryczne wsparcie podczas wyboru podłogi oraz komplementarnych akcesoriów.

Wszystko to, aby zapewnić najwyższą jakość finalnej usługi.

OFERTA MONTAŻU PRZEZ WYSZKOLONYCH INSTALATORÓW

Sklepy APS oferują także montaż zakupionej podłogi przez wyszkolonych i doświadczonych instalatorów. W przypadku zakupienia podłogi wraz z usługą montażu, istnieje możliwość otrzymania faktury z 8% podatkiem VAT.