KOLEKCJA ID MIXONOMI UHONOROWANA NAGRODĄ RED DOT AWARD

KOLEKCJA ID MIXONOMI UHONOROWANA NAGRODĄ RED DOT AWARD

15 Czerwiec 2017

Firma Tarkett dąży do osiągnięcia innowacyjnego podejścia w każdym obszarze: oferując nowatorskie rozwiązania klientom, stosując kreatywne i modne wzory oraz przyczyniając się do ograniczenia zagrożeń i zanieczyszczeń w środowisku dzięki zrównoważonemu podejściu. W ostatnich latach firma Tarkett zdobyła wiele nagród za innowacje. Kolekcja iD Mixonomi otrzymała nagrodę Red Dot Award za zachwycający projekt produktu. Stanowi ona potwierdzenie pozycji firmy Tarkett jako globalnego lidera w branży rozwiązań podłogowych.

CZYM JEST NAGRODA RED DOT AWARD W ŚWIECIE DESIGNU?

Red Dot Award to jedna z najbardziej prestiżowych nagród przyznawana za jakość projektu i innowacyjność. Znaczenie nagrody Red Dot Award: Product Design wynika z procesu oceny designu — jednego z najbardziej renomowanych procesów na świecie.

W tym roku do nagrody Red Dot zgłoszono produkty z 54 krajów. Wszystkie były oceniane indywidualnie przez niezależne, międzynarodowe jury, w którym zasiadają uznani eksperci.

Kolekcja luksusowych płytek winylowych iD Mixonomi zdobyła nagrodę Red Dot w dziedzinie projektowania produktu za innowacyjne podejście do designu i kreatywne możliwości.

ID MIXONOMI: KREATYWNA KONCEPCJA INNA NIŻ WSZYSTKIE

Kolekcja iD Mixonomi jest adresowana do architektów i projektantów. To kolekcja modułowych płytek winylowych umożliwiająca stworzenie we wnętrzu niepowtarzalnej atmosfery.

Klienci mogą tworzyć własne kompozycje podłogowe, od ponadczasowych wzorów po żywe kolaże, wykorzystując niezliczone możliwości połączeń kształtów i kolorów.

Kolekcja iD Mixonomi dostępna  od września 2017 r.