Kolory i wzory – ogrom możliwości podłóg winylowych

Kolory i wzory – ogrom możliwości podłóg winylowych

Kolory i wzory – ogrom możliwości podłóg winylowych
Zalety winylu można by wyliczać bez końca. Podłogi wykonane z tego materiału są trwałe i wodoodporne, a jednocześnie łatwe w utrzymaniu i pielęgnacji. Ich instalacja nie wymaga poświęcenia dużej ilości czasu ani wysiłku. Dodatkowo, takie rozwiązanie podłogowe jest atrakcyjne i przystępne cenowo. Jedną z zalet, która zdecydowanie odróżnia winyl od innych rozwiązań podłogowych, jest jego różnorodność w zakresie dostępnego wzornictwa, kolorów i stylów produktów.

Styl współczesny lub klasyczny, wąski bądź szeroki układ płytek lub desek, wzory heksagonalne lub szewronowe, produkty naśladujące kamień lub drewno - możliwości są nieograniczone. Jeśli tylko chcesz, możesz uzyskać najmodniejsze efekty aranżacyjne, takie jak odzyskiwane i rustykalne drewno, matowe wykończenie lub wybrać bardzo szerokie, zwiększające optycznie pomieszczenia deski.

Jeśli szukasz zachwycającej estetyką podłogi, która będzie jednocześnie trwała i praktyczna, a przy tym oczekujesz twórczej swobody, rozwiązania winylowe są właśnie dla Ciebie.
 

Inne rozwiązania dostępne w ofercie LVT oraz Vinyl Rolls

Kolekcje luksusowych płytek winylowych – Luxury Vinyl Tiles (LVT)

Oferujemy kilka kolekcji luksusowych płytek winylowych LVT. W każdej z nich znajdziesz również podłogi modułowe w wybranej gamie wzorów. Zapoznaj się z pełną ofertą naszych produktów LVT.

Wykładziny winylowe w rolce – Vinyl Rolls

Poznaj nasze wykładziny winylowe w rolkach, których ofertę uporządkowaliśmy według grubości. W każdej kolekcji znajdą Państwo różne przekroje warstwy użytkowej - grubsze dla pomieszczeń o dużym natężeniu ruchu i wymagających większej odporności, a także trwałości oraz cieńsze dla pomieszczeń o mniejszych wymaganiach.

Nasza oferta wykładzin winylowych w rolce została zainspirowana czterema różnymi stylami projektowania oraz aranżacji- Breathe, Majestic Nature, Good Vibes oraz Bohemian Explorer.

Każda z tych linii łączy w sobie bogactwo kolorów, wzorów i faktur, nadając Twoim podłogom niespotykaną dotąd głębię i wyrazistość. Wybieraj spośród odważnych i jasnych kolorów, od pomarańczowego, turkusowego, wiśniowego, niebieskiego i czerwonego, po klasyczne odcienie czerni, bieli, szarości i beżu. Nie zawiodą się również ci, którzy wolą naturalne odcienie, odzwierciedlające piękno płytek ceramicznych lub podłogi z litego drewna.

Nieograniczony wybór kombinacji kolorystycznych pozwala na stworzenie niepowtarzalnej, aranżacji podłogowej, która uatrakcyjni każde pomieszczenie w Twoim domu.

Czy podłogi winylowe są równie komfortowe jak prawdziwe drewno?

Podłogi LVT mają za zadanie wiernie naśladować podłogi naturalne, takie jak te wykonane z litego drewna, kamienia, czy płytek ceramicznych. Dzięki wykorzystaniu postępów technologicznych oraz zwiększonym możliwościom projektowym, podłogi winylowe Tarkett wyglądają niemal identycznie jak produkty, które naśladują.

Wszystkie nasze produkty z winylu posiadają warstwę dekoracyjną o wysokiej rozdzielczości, która pozwala na stworzenie niewiarygodnie realistycznego wykończenia podłóg inspirowanych naturalnym drewnem lub płytkami ceramicznymi.

Wyjątkowo piękne wzory drewna znajdziesz wśród naszych produktów LVT, między innymi w jednej z naszych najpopularniejszych kolekcji - Starfloor Click Ultimate.
Dzięki wykorzystaniu techniki tłoczenia, możliwe jest odtworzenie naturalnej struktury drewna, tak abyś mógł rzeczywiście zobaczyć i poczuć jego teksturę, podobnie jak w przypadku podłogi z naturalnego drewna. LVT dostępne jest także w formie paneli
Zapoznaj się z pełną ofertą podłóg LVT idealnie odwzorowujących wygląd naturalnych materiałów.

Czy mogę łączyć różne wzory i kolory podłóg winylowych w różnych pomieszczeniach?

Zdecydowanie tak! Podłogi winylowe to nieograniczony potencjał dla tworzenia wnętrz, w których przenikają się różne style. Dzięki niewiarygodnej wszechstronności winylu, otrzymujesz do dyspozycji szeroki wachlarz wzorów i kolorów.

Każde pomieszczenie w Twoim domu spełnia inną funkcję. Bawiąc się gamą wzorów i kolorów oraz łącząc wzory i faktury, w każdym z nich możesz wykreować zupełnie inną atmosferę. Winyl to doskonała propozycja dla tych, którym zależy na podłodze zaprojektowanej i dostosowanej do indywidualnych potrzeb, z możliwością swobodnego wyrażania swojego stylu.