Naturalne piękno dla Twojego domu

Naturalne piękno dla Twojego domu

Podłogi drewniane słyną z charakteru i niepowtarzalnego piękna, dzięki czemu każda aranżacja, w której zostaną zastosowane jest wyjątkowa, nowoczesna, klasyczna lub rustykalna. Unikalny kunszt, który jest wymagany do wykonania tych podłóg, dodaje osobliwości każdej przestrzeni. Nasze kolekcje podłóg drewnianych zostały zainspirowane głównymi trendami dekoracyjnymi, aby dopasować je do Twojego stylu i stworzyć jedyne w swoim rodzaju wnętrze.

Klasyczna Elegancja

Jedyną podłogą, która nigdy nie wychodzi z mody jest drewno. Pierwsza rzecz jaka przychodzi Ci do głowy, kiedy myślisz o podłogach drewnianych, to elegancja. Jeśli właśnie tego szukasz, sprawdź naszą kolekcję Elegance bardzo szerokich, niezwykle długich i grubych desek. Każda z nich ma swój charakter i całkowicie naturalną strukturę, dzięki czemu nadaje pomieszczeniu głębię, piękno i wyrafinowanie. W kolekcji Pure znajdziesz deski o bardziej klasycznym wyglądzie aczkolwiek również unikalne.

Rustykalne podłogi mają swoją historię

Podłogi drewniane posiadają coś wyjątkowego: sęki, wgniecenia i różnice kolorów opowiadają ich historię. To nadaje podłodze drewnianej ekskluzywny, ale autentyczny wygląd. Jeśli chcesz znaleźć oryginalną drewnianą podłogę o naturalnie starzejącym się wyglądzie, wybierz naszą kolekcję Prestige deski o zniszczonym i zmatowiałym wyglądzie, jakby upływ czasu sprawił, że stały się piękniejsze. Nasza kolekcja Heritage wykonana jest z prawdziwego rustykalnego dębu, dla tych, którzy szukają dodatkowego efektu patyny. Dziedzictwo rustykalne kolekcji sprawia, że podłoga wygląda jak historia pokoleń. Nasza kolekcja Vintage posiada ślady obróbki drewna, ślady piły i wcięcia dla dodatkowego efektu rustykalnego i jeszcze większej autentyczności.

Podłogi drewniane - mieszanka tradycji i nowoczesności

Wybór podłóg drewnianych może być uznany za klasyczny wybór, ale podłogi te mogą mieć nowoczesny styl, który odzwierciedla obecne główne trendy i gusta, i czyni je idealnymi do eleganckiej współczesnej przestrzeni, bez kompromisów w zakresie wyjątkowego kunsztu i wyjątkowości. Nasza kolekcja Noble to reinterpretacja klasycznego parkietu: ich modułowość sprawia, że wyglądają zarówno elegancko, jak i niezwykle współczesnie. Nasza kolekcja Play jest najbardziej kreatywna dzięki doborowi kolorów, które sprawiają, że wzór zyskuje na sile. Nasza kolekcja Shade jest dobrym rozwiązaniem dla osób szukających kojących wzorów i kolorów, w tym szarej podłogi do przytulnego wystroju wnętrza.

Idealna podłoga do renowacji

Dzięki mniejszej grubości to nasza kolekcja Viva jest praktyczną i bardzo odporną opcją, która sprawi, że proces renowacji będzie bardzo prosty, wytrzyma próbę czasu i będzie z wami na wszystkich ważnych etapach życia. Viva to idealne rozwiązanie dla rodzin z małymi dziećmi, a także studentów lub młodych par przeprowadzających się do pierwszego mieszkania. Dodatkowo oferta ta jest wystarczająco szeroka, abyś mógł znaleźć swój styl.