NOWY WYGLĄD PODŁÓG DZIĘKI  LUKSUSOWYM PŁYTKOM WINYLOWYM

NOWY WYGLĄD PODŁÓG DZIĘKI LUKSUSOWYM PŁYTKOM WINYLOWYM

15 Czerwiec 2017

Jesienią tego roku pojawią się nowe możliwości komponowania podłogi: wzbogaciliśmy kolekcje iD Inspirations o całkowicie nowe kolory, w tym pastelowe i metalizowane, a także o 4 nowe formaty: 12,5 x 122 cm – 25 x 50 cm – 50 x 100 cm – 100 x 100 i kolorowe paski zapewniające jeszcze więcej możliwości dostosowania do własnych oczekiwań.

Jesteśmy głęboko przekonani, że dobry wzór może trwale oddziaływać na postrzeganie pomieszczenia przez ludzi, szczególnie w obiektach handlowych i hotelowych. Bogata oferta kolekcji iD Inspiration pozwala dopasowywać podłogi do oczekiwań inwestorów, a dzięki temu tworzyć pomieszczenia kreujące wizerunek marki i wpływające na pozytywne nastawienie klientów”, mówi dyrektor artystyczny firmy Tarkett na region EMEA, Florian Bougault.

Wszystkie wykładziny z kolekcji iD Inspiration można poddać 100-procentowemu recyklingowi. Są produkowane w Europie z zastosowaniem technologii bezftalanowej, aby zapewnić lepszą jakość powietrza w pomieszczeniach i zachować zgodność emisji LZO z europejskimi normami.  

Chcemy, aby pomieszczenia naszych klientów zawsze doskonale wyglądały, więc wszystkie oferowane przez nas produkty pokrywamy zastrzeżoną powłoką Top Clean. Ułatwia ona czyszczenie i zapewnia dodatkową odporność na zadrapania, zarysowania i plamy.

Zapoznaj się z naszymi nowymi produktami na stronach iD inspiration