Pomoc. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

Na tej stronie znajdują się odpowiedzi na niektóre z najczęściej zadawanych pytań*. Jesteśmy tu, aby pomóc - jeśli nie znajdziesz tego, czego szukasz, skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.

*Szanowni Państwo, ze względu na fakt, iż nie prowadzimy sprzedaży bezpośredniej do klientów indywidualnych, w kwestiach ceny prosimy o kontakt z naszymi dystrybutorami:

Produkty konktraktowe: https://dystrybutorzy-i-instalatorzy.tarkett.pl/

Produkty mieszkaniowe: https://znajdz-punkt-sprzedazy.tarkett.pl/

lub wypełnienie formularza:

https://obiektowe.tarkett.pl/pl_PL/popros-o-kalkulacje

Możesz wyszukiwać produkty, korzystając z opcji "Szukaj w naszym katalogu" na pasku wyszukiwania. Lub:

  • Szukaj według typu produktu, korzystając z opcji "PRODUKTY".
  • Szukaj według sektoru (segmentu) w opcji "MENU", aby wyświetlić wszystkie produkty odpowiednie do zastosowania dla określonego segmentu (dom, biura,szpitale, edukacja itd.) i obszaru (kuchnia, sypialnia, łazienka itp.)

Możesz także znaleźć produkt najlepiej odpowiadający Twoim wymaganiom, korzystając z naszej wyszukiwarki na pasku nawigacyjnym. Możesz łatwo wyszukiwać według nazwy produktu, kodu produktu (SAP), koloru lub słowa kluczowego. Na stronie wyniku wyszukiwania można dostosować wyniki wyszukiwania, filtrując według typu treści, a także określając specyficzne cechy, takie jak typ produktu, segment produktu, kolor, format i typ instalacji (filtry umieszczone są po lewej na stronie wyniku wyszukiwania).

Oferujemy bezpłatny KREATOR WNĘTRZ na naszej stronie internetowej. Możesz zobaczyć większość naszych produktów w różnych pomieszczeniach w każdym segmencie rynku. Zobacz również sekcję Referencje, gdzie można zobaczyć projekty wykonane z naszymi produktami.

Możesz poprosić o ofertę, wypełniając formularz "Zapytaj o ofertę", nasz zespół sprzedaży skontaktuje się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe. Kliknij link "Zapytaj o ofertę" z dowolnej strony produktu lub z naszego paska nawigacyjnego. Pamiętaj, aby podać wszystkie szczegóły projektu, aby nasi eksperci mogli jak najlepiej odpowiedzieć.

Na stronie znajdziesz szeroki wachlarz zdjęć wysokiej rozdzielczości, które można pobrać, klikając na "POBIERZ ZDJĘCIA I OKŁADKI" .  lub odwiedzając centrum pobierania lub KREATOR WNĘTRZ. Prosimy pamiętać, że wszystkie zdjęcia są chronione prawami autorskimi, dlatego przed publikowaniem ich w broszurach i witrynach internetowych prosimy o uzyskanie zgody na publikację

Podłogi z drewna, winylu i linoleum Tarkett mogą być instalowane w pomieszczeniach z ogrzewaniem podłogowym. Wytyczne dotyczące linoleum i winylu są takie, że temperatura nie może przekraczać 27ºc na powierzchni stykającej się z tylną warstwą winylową lub klejącą. W przypadku drewna nie może przekraczać 27ºc na powierzchi podłogi. Podłogi laminowane nadają się do instalacji na systemach ogrzewania podłogowego pod warunkiem, że element grzewczy jest osadzony w betonie lub innym podłożu. Podłogi laminowane nie nadają się do instalacji na jakiejkolwiek folii grzewczej na podłodze zainstalowanej bezpośrednio na betonie lub innym podłożu, chyba że producent ogrzewania podłogowego określił inaczej. Temperatura powierzchni podłogi laminowanej nie powinna przekraczać 28 ° C.

Aby uzyskać informacje o dostępnych opcjach zakupu klejów, skontaktuj się z nami.

Wspieramy zrównoważone leśnictwo i różnorodność biologiczną, a ponad 60% naszego drewna posiada certyfikat FSC lub PEFC.

Podłogi z winylu są całkowicie przystosowane do montażu w łazience i toaletach. Nie zalecamy jednak instalowania gładkich winylów w toaletach. Zamiast tego wybierz podłogę VINYL z bezpiecznym gripem, aby zapobiec poślizgnięciu się. Nasze produkty Ion Contrast/Linen, Ceramic, Natural, Spectrum, Universal, Wood iGranit Safe T są doskonałym wyborem.

Nie zalecamy instalowania produktów iD (luksusowych płytek wiórowych) w łazience i toaletach ze względu na niedostateczny stopień odporności na poślizg, tak aby spełniały normy regulacyjne.

Tak, taśma miedziana jest potrzebna dla wszystkich czterech produktów.

Możliwość wywijania winylu akustycznego jest możliwa pod warunkiem, że temperatura instalacji przekracza 18 °C. Jeśli wystąpią problemy z formowaniem winylu, w piance można utworzyć małe nacięcia, aby ułatwić formowanie. Skontaktuj się z działem obsługi klienta, jeśli potrzebujesz dodatkowych porad.

Aby uzyskać więcej informacji na temat naszych usług, zadzwoń do działu obsługi klienta lub skontaktuj się z nami za pomocą naszego formularza kontaktowego. Przedmiot zapytania musi być wyraźnie określony tak, aby wiadomość została wysłana do odpowiedniego eksperta w Tarkett.

W przypadku konieczności reklamowania towaru Tarkett Polska zakupionego u naszego Dystrybutora, prosimy o kontakt z niniejszym Dystrybutorem. Aby złożyć reklamację towaru zakupionego w Tarkett Polska, celowym jest wypełnienie formularza reklamacyjnego.
Należy uzupełnić wszystkie pola oraz załączyć dokumentację zdjęciową.
Podstawą do procedowania zgłoszenia jest wskazanie dowodu zakupu pomiędzy Klientem a Tarkett Polska. W razie niekompletnego wypełnienia formularza, reklamacja nie zostanie przyjęta do procedowania. 
Wypełniony i podpisany dokument zostanie wysłany przez Dystrybutora do naszego przedstawiciela regionalnego oraz działu reklamacji Tarkett. Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące trwającego procesu reklamacyjnego prosimy o kontakt pod adresem katarzyna.cwik@tarkett.com

Instrukcje znajdują się pod każdym z wybranych produktów. Należy przewinąć stronę z interesującym nas produktem na sam dół, gdzie również znajdziemy karty techniczne oraz niezbędne certyfikaty.

Istnieje również szansa ściągnięcia instrukcji czyszczenia z CENTRUM DOKUMENTACJI: