Pracownicy firmy Tarkett zadowoleni ze swojej satysfakcjonującej pracy.

Poznaj nasz personel

Tarkett oferuje zróżnicowane stanowiska i ścieżki kariery. Nie musisz jednak wierzyć nam na słowo! Zobacz, co ludzie pracujący w Tarkett mają do powiedzenia na temat swoich doświadczeń.

Marie-Christine – dyrektor operacyjna

Marie-Christine pokazuje, jak zespoły Tarkett dokładają wszelkich starań, aby odpowiedzieć na potrzeby klientów, projektując i opracowując sztuczne nawierzchnie boisk i bieżnie lekkoatletyczne. Tarkett oferuje, zdaniem Marie-Christine, możliwość zajścia szybciej, wyżej i dalej w doskonałym zespole, który tworzą pasjonaci sportu.

Hugo - Dyrektor Zarządzający

Hugo cieszy się z tego, że może codziennie rozwijać swoje umiejętności. Grupa stworzyła mu doskonałą możliwość rozwoju i kierowania działem produkcji, jakości, utrzymania ruchu, inżynierii i nie tylko. Dla niego Tarkett to miejsce, w którym każdy ma szansę na rozwój swojej kariery.

Anastasia - menedżer ds. transportu i odpraw celnych

Anastasia opowiada jak z roku na rok zwiększa swój zakres obowiązków i poszerza swoje horyzonty dzięki międzynarodowym projektom. Sprawdź, jak w przełomowy sposób doskonała praca całego zespołu ogranicza ślad węglowy.

Guzel – inżynier technolog

Guzel pracuje w laboratorium badawczym Tarkett w Rosji, przy największym na świecie zakładzie produkcji winylu. Przekonaj się, jak na co dzień swoją wiedzę ekspercką dzięki przeprowadzanym analizom i doświadczeniom naukowym. Jej cel: zmienić status quo poprzez doskonalenie technologii Tarkett, aby lepiej odpowiadać na zapotrzebowanie klientów i chronić środowisko.

Michel – inżynier koordynator projektów

Michel pozwala nam zajrzeć do samego serca produkcji w Kanadzie, gdzie projektuje i stale doskonali procesy wytwarzania przez Tarkett wysokiej jakości podłóg winylowych. Lubi wyzwania technologiczne i kreatywne, które wymagają czerpania z B+R, inżynierii, jakości, działalności operacyjnej oraz najlepszych praktyk wypracowanych przez zespoły Tarkett na całym świecie.

Srdjan - menedżer Tarkett Academy

Srjdan opowiada o swojej pasji, czyli szkoleniu wykonawców, doradzaniu dekoratorom wnętrz i kształtowaniu rozwiązań. Poznaj to dynamiczne środowisko, w którym dzielenie się wiedzą, uczenie się od innych i praca w zespole międzynarodowych ekspertów poszerza horyzonty każdego.

Nikki – opiekun klienta

Nikki opowiada, jak Tarkett pomaga tworzyć środowiska sprzyjające powracaniu do zdrowia, uczeniu się i pracy. Trzy słowa podsumowują jej codzienne doświadczenia: wolność, elastyczność i przyjaźń. Praca ze specjalistami Tarkett w dziedzinie B+R, projektowania i miękkich powierzchni umożliwia jej poszerzanie własnych horyzontów i zajmowanie się tym, w czym jest najlepsza: znajdowaniem rozwiązania odpowiedniego dla danego klienta.

Tina – menedżer produktu

Dowiedz się, jak Tina wykorzystuje znajomość trzech języków przy opracowywaniu nawierzchni sportowych na potrzeby projektów w całej Europie. Praca z klientami – czy będzie to małe boisko szkolne, czy duży stadion z certyfikatem FIFA – zapewnia inspirujące doświadczenia na co dzień w ramach międzynarodowej współpracy.