Poznaj Tarkett Design

Poznaj Tarkett Design

ZALETY WYKŁADZIN WINYLOWYCH TARKETT NOWEJ GENERACJI

Większość Klientów podejmuje decyzję o zakupie, kierując się takimi czynnikami jak czas, funkcjonalność i komfort. W momencie wyboru winylowej wykładziny należy przeanalizować wszystkie zalety takiego rozwiązania, aby mieć pewność, że wybór ten wpłynie na poprawę komfortu codziennego życia.

Nieograniczony wybór wzorów

W dziedzinie wykończenia wnętrza każda osoba ma własną wizję i koncepcję. Winylowe wykładziny to nieograniczona ilość wariantów i stylów, od klasyki po nowoczesność. Do wyboru są niezliczone wersje kolorystyczne, motywy i faktury. W ofercie dostępne są wykładziny imitujące drewno lub kamień, wykładziny z połyskiem oraz wzory z motywami metalicznymi lub graficznymi... jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie winylową wykładzinę Tarkett, która spełni jego oczekiwania.

Idealne rozwiązanie dla każdego pomieszczenia

Różnorodność zastosowań każdego wiąże się z licznymi wymogami. Winylowa wykładzina oferuje możliwość dostosowania podłoża każdego pomieszczenia do konkretnego celu: wodoodporność to niezastąpiona cecha w pomieszczeniach sanitarnych, korytarzach i kuchniach. Z czasem potrzeby i wymagania ulegają zmianom, a dzieci dorastają... winylowe wykładziny to idealne rozwiązanie, które umożliwia adaptację przestrzeni do bieżących potrzeb rodziny.

Maksymalny komfort

Jeżeli tuż po przekroczeniu progu swojego domu zdejmujesz buty, z pewnością docenisz komfort, jaki zapewnia winylowa wykładzina. Wykładziny Tarkett zapewniają doskonałą izolację termiczną i akustyczną. To dobra wiadomość dla osób, które mają pokój dziecięcy zlokalizowany na piętrze!

Wzorowa funkcjonalność

Wszyscy lubimy porządek, ale nikt nie lubi poświęcać dużej ilości czasu na sprzątanie. Winylowe wykładziny Tarkett umożliwiają utrzymanie porządku przy minimalnym nakładzie sił i czasu. Wystarczy regularne zamiatanie i odkurzanie. Winylowe wykładziny są odporne na zużycie i zaplamienie. Łatwe usuwanie zanieczyszczeń sprawia, że utrzymanie porządku jest dziecinnie proste.

Montaż, z którym każdy sobie poradzi

Nie musisz korzystać z usług wykwalifikowanych firm. Układanie winylowej wykładziny jest bardzo proste. Zależnie od powierzchni dostępne są trzy metody. Firma Tarkett służy radą i może przekazać wszystkie niezbędne akcesoria, które umożliwią idealne ułożenie wykładziny. Nasze wykładziny to wymarzone rozwiązanie dla osób, które lubią regularnie zmieniać wystrój wnętrz!

Zdrowsza przestrzeń mieszkalna

Ludzie przywiązują coraz większą wagę do tego, aby ich przestrzeń życiowa była wykonana z materiałów gwarantujących zdrowie i dobre samopoczucie. Winylowe wykładziny Tarkett oferują wymierne korzyści dla wszystkich użytkowników. Ekologiczny skład materiału powoduje minimalną emisję organicznych cząstek lotnych (COV - composés organiques volatiles), czego rezultatem jest emisja dziesięciokrotnie niższa od obowiązującej normy sanitarnej. Ponadto wykładziny firmy Tarkett nie zawierają substancji ftalowych, co znacząco poprawia jakość przestrzeni życiowej.