PROMOCJA LVT TARKETT

PROMOCJA LVT TARKETT

Mamy dla Ciebie świąteczny prezent! Niezależnie od tego, czy planowałeś remont już od dłuższego czasu czy właśnie podjąłeś spontaniczną decyzję o jego przeprowadzeniu przed Gwiazdką – efekty tych prac zostaną z Tobą na lata. Wybierz luksusową podłogę winylową Tarkett, aby cieszyć się jej pięknem oraz wysoką jakością każdego dnia. Do 31 grudnia 2020 panele i płytki winylowe z kolekcji Starfloor Click 55 i 55PLUS oraz 30 i 30PLUS   zakupisz w atrakcyjnych, sugerowanych cenach detalicznych.

plakat 1
plakat 2

 

Dla wnętrz, w których duże się dzieje

Nasze kolekcje paneli i płytek winylowych Starfloor Click 55 i 55PLUS oraz 30 i 30PLUS zapewniają możliwość aranżacji ograniczonych jedynie wyobraźnią! Bogaty wachlarz wzorów, struktur i kolorów oraz doskonałe odwzorowanie faktury naturalnych materiałów - wszystko to inspiruje do tworzenia pięknych i niebanalnych przestrzeni, w których żyje się z przyjemnością.

W zdrowym ciele, zdrowy duch!

Pięknie przestrzenie to nie wszystko. Warto również zwrócić uwagę na aspekt zdrowia. Dom, w którym piękno Twojej podłogi zapiera dech w piersiach, to jedna kwestia. Zdrowe powietrze panujące wewnątrz pomieszczeń, to druga. Panele winylowe Starfloor Click 55 i 55PLUS oraz 30 i 30PLUS  są w 100% wolne od szkodliwych ftalanów, emitują też od 10 do 100 razy mniej Lotnych Związków Organicznych niż wymagają tego restrykcyjne normy europejskie. 

Doskonałe parametry użytkowe

Nasze panele i płytki winylowe Starfloor Click 55 i 55PLUS oraz 30 i 30PLUS  są wyjątkowo trwałe. Dzięki ekstremalnej odporności na ścieranie oraz uderzenia doskonale sprawdzą się nawet w najintensywniej użytkowanych wnętrzach. Są również w pełni wodoodporne, dzięki czemu zapobiegają rozwojowi pleśni i grzybów. Zapewniają wygodę bezproblemowego użytkowania i utrzymania pomieszczeń w czystości.