podłogi drewniane

Promocja na podłogi drewniane Tarkett

Wprowadź naturalne piękno drewna do swojego domu

Podłogi drewniane słyną ze swojego charakteru i niezrównanego naturalnego piękna, które sprawia, że każdy wystrój jest wyjątkowy. Nasze kolekcje Segno, Grace i Heritage zostały zainspirowane trendami dekoracyjnymi, aby dopasować się do Twojego stylu i stworzyć jedyne w swoim rodzaju wnętrze.

Z pewnością znajdziesz odpowiednią podłogę dla swojego domu w naszej ofercie. Teraz w wyjątkowej cenie promocyjnej wybrane kolekcje: Segno, Grace i Heritage. Zapoznaj się z promocją. Oferta ważna do wyczerpania zapasów.

Zobacz listę sklepów objętych promocją:

Podłogi drewniane mają w sobie coś wyjątkowego: sęki i wgniecenia opowiadają pewną historię. Nadaje to drewnianej podłodze ekskluzywny, a jednocześnie autentyczny wygląd. Jeśli szukasz drewnianej podłogi o naturalnie postarzanym wyglądzie, zapoznaj się z deskami z naszej kolekcji Heritage, która jest wykonana z prawdziwie rustykalnego dębu. Rustykalny aspekt kolekcji Heritage sprawia, że podłoga wygląda tak, jakby opowiadała historię minionych pokoleń.

podłogi drewniane tarkett heritage

Wybierz wzór Segno, który odpowiada Twoim potrzebom

Pierwszą rzeczą, która przychodzi na myśl, gdy myślimy o drewnianych podłogach, jest ich ponadczasowa elegancja. Jeśli właśnie tego szukasz, możesz docenić naszą kolekcję Segno.

Jodełka dostępna w tej kolekcji zadowoli najbardziej wymagających użytkowników.

podłogi drewniane tarkett segno

Podłogi drewniane - gdy tradycja łączy się z nowoczesnością

Podłogi drewniane można uznać za klasyczny wybór, ale mogą one również mieć nowoczesny charakter, który odzwierciedla aktualne trendy i gusta. Nasza kolekcja Grace sprawia, że wnętrza wyglądają zarówno szykownie, jak i niezwykle nowocześnie. Grace to dobra opcja dla tych, którzy szukają podłogi dębowej do przytulnych wnętrz.

podłogi drewniane tarkett grace

Promocja na podłogi drewniane Tarkett. Oferta ważna do wyczerpania zapasów.

Zobacz listę sklepów:

Kolekcje objęte promocją

Dowiedz się więcej o podłogach drewnianych

Podłogi drewniane
Wszystko, co powinieneś wiedzieć o podłogach drewnianych

Poznaj najważniejsze informacje na temat rodzajów i właściwości drewna, opcji wykończenia, a także wskazówki dotyczących instalacji i konserwacji.

Wzory i kolory podłóg drewnianych
Wzory i kolory podłóg drewnianych

Przeczytaj więcej o wzorach i kolorach drewna oraz czynnikach wpływających na ostateczny wygląd drewna, od jego gatunków po efekty wykończeniowe, szerokość desek czy różnice w kolorach.

jak ułożyć podłogę drewnianą
Jak wygląda instalacja podłóg drewnianych?

Poznaj zasady i warunki poprawnej instalacji podłóg drewnianych.