Starfloor Click Ultimate -  łatwa w montażu podłoga winylowa idealna do domu

Starfloor Click Ultimate - łatwa w montażu podłoga winylowa idealna do domu

Nasze domowe życie w dużej mierze składa się z czynności powtarzanych wielokrotnie. Przesuwanie krzeseł, dzieci bawiące się zabawkami, wysokie obcasy, czy upuszczanie przedmiotów to działania weryfikujące solidność podłogi. Starfloor Click Ultimate to nowa kolekcja sztywnych kompozytowych podłóg LVT od Tarkett, która została zaprojektowana tak, aby wytrzymać każdy wstrząs, zadrapanie i zachlapanie. Ponadto można ją łatwo i szybko zainstalować na dowolnym podłożu, także na ceramicznych płytkach.*
*na ceramice z przegrodami o szerokości do 8 mm i głębokości 3 mm

Odporny na wgniecenia

Dom to miejsce tętniące życiem, a nasze codzienne aktywności mogą stanowić wyzwanie dla podłogi. Starfloor Click Ultimate jest odporny na wszelkie wgniecenia, od ciężkich mebli, czy wysokich obcasów, po rysy i zadrapania spowodowane przemieszczaniem się przedmiotów.

Odporny na hałas

Codzienne życie i czynności generują hałas. Wybór podłogi o właściwościach akustycznych może sprawić, że Twój dom będzie bardziej przytulnym miejscem, w którym możesz znaleźć spokój, pomimo aktywności w innych pomieszczeniach. Starfloor Click Ultimate to podłoga z wbudowanym podkładem akustycznym i zapewniająca redukcję dźwięku o 19dB dzięki technologii Soundblock. Starfloor Click Ultimate sprawia, że ​​pomieszczenia są cichsze, a ich użytkowanie przyjemniejsze. Ponadto nie ma potrzeby instalowania akustycznej izolacji podłogowej, ponieważ jest już zintegrowana z podłogą.

Odporny na wodę

Pomieszczenia takie jak kuchnia, czy łazienka są szczególnie narażone na rozlania wody i zachlapania. Starfloor Click Ultimate to podłoga odporna na wilgoć i wodoszczelna*, dzięki czemu jest niezawodny w użytku domowym.
*po zainstalowaniu zgodnie z instrukcją montażu

sugerowane kolekcja