Stwórz kolorowe mieszkanie
Stwórz kolorowe mieszkanie

Wesoły, pozytywny, niekonwencjonalny wystrój jest dumny z Twojego domu.

Uwielbiasz bawić się wyrazistymi kolorami? Aby ożywić swój dom pomaluj ściany na kontrastowe kolory lub ułóż wzorzystą podłogę.
W szybki i łatwy sposób puszką farby możesz zmienić pokój. Pomyśl o oryginalnych meblach, zaokrąglonych lub geometrycznych, które są inspirowane latami 60. i 70.
Odkryj w sobie duszę projektanta i artysty, a twój dom zmień w istny plac zabaw.
 

Add colour to your everyday life

Wybierz kolorowy mebel i ustaw go w samym centrum pomieszczenia, nadając tym samym ładunku pozytywnej energii. Mebel na podłodze o lekkim wzornictwie podkreśli charakter pomieszczenia. Umieść małe, bardzo kolorowe ozdoby, aby dodać odrobinę radości do swojego salonu. Zaskakująca i kolorowa aranżacja zapewni każdemu dobry nastrój.

Wyraź swój nastrój

Podczas aranżowania mieszkania, bądź wierny sobie i zachowuj styl, który najbardziej kochasz. Pozwól, sobie na trochę szaleństwa korzystając z przedmiotów retro i mieszanki stylów, dzięki czemu uzyskasz popowy, niekonwencjonalny wystrój. Twoja kuchnia zmieni się w istną galerię sztuki. Świetny sposób na wprowadzenie pozytywnych energii do Twojego domu!

Grafiki w mieszkaniu?

Ożyw swój dom dzięki orginalnym grafikom! Łącząc i mieszając ze sobą różne wzory uzyskasz w 100% spersonalizowany wystrój. Połącz wzory geometryczne różnych rozmiarów: stwórz płynne przejście od najmniejszych do największych obiektów. Podkreśl monochromatyczne kolory zabawnymi, kontrastowymi elementami. Lakierowany stołek z zakrzywionymi liniami może zmienić się w stylowy stolik nocny. Duch lat 70 w nabiera nowoczesnego charakteru. Z przyjemnością obudzisz się w kolorowej sypialni!
 

powiązany artykuły
Dowiedz się, jak stworzyć z nami piękne wnętrza
Dowiedz się, jak stworzyć z nami piękne wnętrza