Wykładziny winylowe: nowa perspektywa twojego wnętrza
Wykładziny winylowe: nowa perspektywa twojego wnętrza

Nowa kolekcja wykładzin winylowych inspirowana trendami w designie

Nowe wzory naszych wykładzin winylowych to świeże spojrzenie na projektowanie wnętrz.. Odporne i łatwe w czyszczeniu, nowoczesne wykładziny winylowe oferują niezwykle szeroki wybór pod względem wzorów, od jaskrawych kolorów po kolekcje odwzorowujące naturalne materiały, takie jak drewno lub kamień. Zainspirowane tegorocznymi trendami wzorniczymi, nasze nowe kolekcje oferują wiele zalet nowoczesnych podłóg.

Cztery najważniejsze tredy tego roku - Oh Happy Days, Celebrating Seasons, New Folk i Soft Silence, były inspiracją, która przyświecała nam przy tworzeniu nowych wzorów i kolorów. Mamy tym samym odpowiedź na wszystkie potrzeby:

  • Czy nowoczesne wzory są dla Ciebie ważne? Kolekcje Tarkett Look oferują najszerszy wybór wzorów (126). Znajdziesz tu wszystkie najważniejsze trendy tego roku.
  • Potrzebujesz niezwykłego komfortu? Nasze Kolekcje Tarkett Relax oferują 15 nowych wzorów, niezwykły komfort użytkowania i redukcję dźwięków do 20dB, dzięki podkładowi tekstylnemu. Przyjrzyj się im bliżej, jeśli szukasz podłogi, która stworzy spokojną aranżację wnętrza.

Piękny dom może być również komfortowy i bezpieczny

Nasze wykładziny winylowe to nie tylko piękny design ale także doskonałe parametry, które zapewnią Twojemu domowi komfort i dobre samopoczucie. Kolekcja Tarkett Relax to idealne połączenie wzornictwa i wygody: tekstylne podłoże optymalizuje komfort chodzenia i redukuje ekspozycję dźwiękową do 20 dB, przekształcając każdy dom w oazę eleganckiego komfortu. Ponadto wszystkie nasze kolekcje winylowe przyczyniają się do poprawy jakości powietrza wewnętrznego dzięki bardzo niskiej emisji lotnych związków organicznych (10 razy niższej niż najsurowsze normy europejskie). Technologia bezftalanowa wykorzystywana do ich produkcji przyczynia się również do zdrowego środowiska życia. Wybór nowoczesnych rolek winylowych to dobry sposób na odświeżenie wystroju wnętrza domu, a także przyczynienie się do zdrowia tych, którzy w nim mieszkają.

Ponadto wszystkie surowce używane w naszych produktach są starannie wyselekcjonowane z materiałów zgodnych z przepisami dotyczącymi żywności, a także w celu stworzenia bezpiecznego środowiska dla dzieci i dorosłych.

Łatwa instalacja i pielęgnacja

To co czyni podłogę idealną dla Twojego domu to również łatwość jej instalaji i pielęgnacji. Nasze wykładziny winylowe zabezpieczone są warstwą poliuretanu Extreme® i Supreme®, co czyni je niezwykle odpornymi na codzienne użytkowanie i łatwymi w czyszczeniu.