Wyjątkowe kolekcje Wykładzin Winylowych w Rolkach

Wyjątkowe kolekcje Wykładzin Winylowych w Rolkach

Wybierając podłogi do nowego domu lub po przeprowadzonym remoncie, stajemy przed trudnymi pytaniami. Przychodzą nam często na myśl takie kryteria, jak ładne wzornictwo, łatwa instalacja, łatwa instalacja i pielęgnacja oraz komfort użytkowania. 

Firma Tarkett dzięki nowoczesnym technologiom produkcyjnym oraz przywiązywaniu dużej uwagi do zrównoważonego rozwoju, pomaga tworzyć wysokiej jakości, zdrowie i przyjazne dla ludzi przestrzenie. Wszystkie te pytania są równie ważne, dlatego w naszych produktach już na samym etapie produkcji staram się na nie odpowiedzieć. W tym roku nasza wyjątkowa kolekcja Exclusive 280T zawiera 10 charakterystycznych wzorów. Od współczesnych wzorów i geometrycznych kształtów po bardziej naturalne odcienie.

 

Kreatywność

Szukasz szerokiej gamy klasycznych i nowoczesnych wzorów podłóg winylowych?

Sprawdź naszą szeroką ofertę wykładzin winylowych w rolkach, które idealnie dopasujesz do każdego wnętrza w swoim domu.

Komfort na pierwszym miejscu

Dla zachowania spokoju i harmonii w domu, proponujemy podłogi winylowe z podkładem akustycznym.
Sprawdź nasze wyjątkowe kolekcje Exclusive: wszystkie wzory zostały opracowane w oparciu o naszą księgę trendów. 
Podłogi z podkładem akustycznym występują również w bardziej klasycznych dekorach, takich jak płyty kamienne lub podłogi drewniane z kolekcji Essential. Wszystkie są wyposażone w ochronę powierzchni, która czyni ją odporną, łatwą do czyszczenia i konserwacji.

W poszukiwaniu naturalnych tekstur

Wygląd prawdziwego drewna z wszystkimi zaletami podłogi winylowej? - to jest możliwe w kolekcji Tarkett Touch.

Na podłodze widać naturalne słoje i strukturę drewna.

Kolekcja Touch sprawia, że ​​każda przestrzeń jest bardziej komfortowa dzięki podkładowi akustycznemu, który zapewnia izolację akustyczną i dobrą odporność na wgniecenia.