Za nami wrześniowy cykl szkoleń dla instalatorów

Za nami wrześniowy cykl szkoleń dla instalatorów

24 Września 2018

Wrzesień okazał się czasem nauki, nie tylko w szkołach, ale także w branży instalatorskiej. W ramach działań Tarkett Academy przeprowadziliśmy cykl certyfikacyjnych szkoleń z naszego flagowego produktu - iD Mixonomi. 6 września odwiedziliśmy Kraków, 11 Miłosław pod Poznaniem, a 20 Warszawę. W każdym ze spotkań brali udział przedstawiciele kilkunastu firm instalatorskich z poszczególnych regionów.

iD Mixonomi to modularne płytki winylowe dostępne w 10 formatach i 33 kolorach. Tak szeroka gama pozwala osiągnąć niezwykle kreatywne i atrakcyjne wizualnie wzory oraz daje możliwość pełnej personalizacji wnętrza. O finalnym komforcie użytkowania decyduje nie tylko jakość produktu, ale także profesjonalny montaż, który w przypadku kolekcji iD Mixonomi ma kluczowe znaczenie. Cykl szkoleń miał na celu przybliżenie produktu oraz przekazanie instalatorom dobrych praktyk dotyczących montażu.

Każde ze szkoleń obejmowało część teoretyczną pozwalającą lepiej poznać produkt, jego budowę oraz właściwości. Część praktyczna dotyczyła odpowiedniego przygotowania podłoża oraz technik montażu. Uczestniczy podzieleni na małe zespoły układali wzory według jednej zasady – dać się ponieść wyobraźni. Trzeba przyznać, że efekty były naprawdę imponujące. Na koniec szkolenia każdy z uczestników otrzymał certyfikat potwierdzający zdobyte umiejętności.

Dziękujemy wszystkim osobom za udział w szkoleniu i miłą atmosferę. Mamy nadzieję, że zdobyta wiedza pomoże Wam w codziennej pracy.