Zrównoważony rozwój Czynimy Dobro. Razem.

Zrównoważony rozwój Czynimy Dobro. Razem.

W Tarkett wierzymy, że razem możemy wywrzeć pozytywny wpływ na ludzi i naszą planetę. Staramy się tworzyć wysokiej jakości rozwiązania podłogowe, aby pomóc Ci zaprojektować zdrowsze i przyjazne dla ludzi przestrzenie.
Słuchamy potrzeb naszych klientów i współpracujemy ze wszystkimi naszymi interesariuszami, aby zaprojektować produkty, które zapewniają optymalną wydajność, promują zdrowe życie i szanują zasoby naturalne.
 

"Zobowiązujemy się służyć naszym klientom poprzez innowacyjne rozwiązania, wieloletnie zaangażowanie oraz osiągnięcia w zakresie zrównoważonego rozwoju. Nasze codzienne działania są ukierunkowanie - od działu badań i rozwoju po zespoły obsługi klienta – dążymy do połączenia całej naszej wiedzy na każdym z etapów, aby pomóc stworzyć zdrowe i przyjazne dla ludzi wnętrza.
Jesteśmy głęboko przekonani, że istnieje pilna potrzeba zmiany postrzegania w celu zachowania światowych zasobów naturalnych. Zapraszamy do przyłączenia się do naszych wysiłków na rzecz rozwoju gospodarki o obiegu zamkniętym, w szczególności poprzez przyspieszenie naszego programu ReStart®".

Fabrice Barthélemy, Prezes Tarkett EMEA i LATAM
 

Projektujemy dla życia

Projektujemy dla życia. Ludzie spędzają 90% czasu w przestrzeniach zamkniętych, pracując, ucząc się i odpoczywając. Pomagamy tworzyć zdrowsze, bezpieczniejsze i bardziej przyjazne ludziom wnętrza, projektując produkty wysokiej jakości. W szczególności, poprzez ciągłe ulepszanie naszych produktów w zakresie zdrowia i środowiska, staramy się wybierać materiały, które można poddać recyklingowi i przekształcić w nowe produkty. Koncentrując się na projektowaniu zgodnie z podejściem Cradle to Cradle®, tworzymy nasze produkty w sposób, który pomaga zachować zasoby naturalne i łagodzić zmiany klimatyczne.

Zamykamy pętlę w ramach gospodarki o obiegu zamkniętym

Zamykamy pętlę. Dzięki naszemu programowi zwrotów ReStart® pomagamy skutecznie zarządzać odpadami podłogowymi, przyczyniając się jednocześnie do ochrony zasobów naturalnych na świecie i ochrony środowiska. Przetwarzamy odpady podłogowe i odpady z naszej produkcji, przekształcając je w nowe, wysokiej jakości produkty. W ten sposób możemy wspólnie zamknąć pętlę i przejść do gospodarki o obiegu zamkniętym.

Współpracujemy z odpowiedzialnymi partnerami biznesowymi

Współpracujemy - światowe wyzwania związane ze zrównoważonym rozwojem wymagają współpracy i partnerstwa między firmami we wszystkich branżach i łańcuchach dostaw. Zachęcamy naszych klientów i wszystkich naszych interesariuszy do przyłączenia się do nas w działaniach na rzecz pozytywnych zmian. Co ważne, komunikujemy nasz postęp w zakresie zrównoważonego rozwoju w przejrzysty sposób i dostarczamy jasne informacje o naszych produktach i celach. Wykorzystajmy możliwości oferowane przez gospodarkę o obiegu zamkniętym i dajmy nowe życie odpadom po wykładzinach dzięki naszemu programowi ReStart®.

"Czynimy dobro. Razem." Każdego dnia dążymy do poprawy życia ludzi, zachowania zasobów naturalnych i poszanowania środowiska.