Wybór podłóg winylowych do sypialni

Wybór podłóg winylowych do sypialni

Podłogi winylowe są popularnym wyborem do kuchni i łazienek ze względu na ich wysoką odporność na wilgoć. Mają jednak kilka cech, które sprawiają, że są równie doskonałym wyborem na podłogę do sypialni. Winyl jest trwały, ciepły pod stopami, dźwiękochłonny, łatwy w czyszczeniu i montażu, dostępny w szerokiej gamie wzorów i kolorów. Wyglądają świetnie, a co najważniejsze, podłogi winylowe są stosunkowo niedrogie, zwłaszcza w porównaniu z alternatywnymi opcjami podłóg do sypialni, takimi jak podłogi z drewna.

Projekty paneli winylowych (LVT) Tarkett koncentrują się na perfekcyjnym odwzorowaniu wyglądu i dotyku drewna, podczas gdy nasze rolki winylowe oferują znacznie szerszy zakres wzorów, kolorów i stylów, w tym projekty graficzne i różne efekty. Niezależnie od tego, czy chcesz mieć piękny, ciepły wygląd dębowej podłogi z twardego drewna, czy też jasny i wzorzysty, nowoczesny wygląd, winyl oferuje niemal nieograniczone możliwości projektowe, aby odtworzyć dowolny pomysł na podłogę do Twojej sypialni.

Zalety podłóg winylowych w sypialniach

Zalety stosowania podłóg winylowych w sypialniach

• Wygodne i ciepłe pod stopami
• Łatwe do czyszczenia
• Łatwe w montażu
• w przystępnej cenie
• Dostępne w wielu wzorach i kolorach

Wygodne i ciepłe pod stopami – Winyl oferuje dobre właściwości termiczne, które zapewniają uczucie ciepła pod stopami. Możesz również odczuwać amortyzowanie pod stopami, co jest mile widziane dla bosych stóp na podłodze w sypialni. Aby uzyskać jeszcze większe ciepło i komfort, wybierz podłogę winylową z podkładem tekstylnym.

Łatwe do czyszczenia – winyl wymaga jedynie prostej procedury czyszczenia. Odkurzanie, zamiatanie lub wycieranie wilgotnym mopem zwilżonym ciepłą wodą i neutralnym detergentem to wszystko, czego potrzebujesz, aby podłogi w Twojej sypialni wyglądały świetnie.

Łatwe w montażu – Metody instalacji różnią się w zależności od wybranego produktu winylowego; jednak winyl jest jedną z najłatwiejszych podłóg do samodzielnego montażu bez pomocy profesjonalisty. W zależności od wielkości powierzchni, zazwyczaj można zamontować podłogę winylową w ciągu jednego dnia.

W przystępnej cenie – winyl jest stosunkowo niedrogi, zwłaszcza w porównaniu z alternatywnymi opcjami podłóg do sypialni, takimi jak drewno lite i konstrukcyjne.

Dostępne w wielu wzorach i kolorach – winyl ma ogromny potencjał projektowy, zapewniając swobodę i elastyczność w tworzeniu podłóg do sypialni idealnie dopasowanych do Twoich preferencji stylistycznych.
 

podłogi winylowe z rolki
panele winylowe

Wady podłóg winylowych w sypialniach

Wady stosowania podłóg winylowych w sypialniach

• Trudne do naprawy

Przeciąganie lub przesuwanie ciężkich mebli w sypialni po podłodze może spowodować głębokie zadrapania lub rozdarcia na podłodze winylowej. Jeśli tak się stanie, bardzo trudno jest wykonać punktowe naprawy, a w większości przypadków konieczna jest wymiana całej podłogi w sypialni.

Aby zmniejszyć ryzyko uszkodzenia, polecamy nasze kolekcje paneli winylowych Starfloor Click. Dzięki zabezpieczeniu powierzchni Extreme Protection są wyjątkowo trwałe, a podłoga wymaga minimalnej konserwacji.
 

Sugerowane Kolekcje