Podłogi
Nowe kolekcje paneli winylowych
Starfloor Click Solid 55 to odświeżna kolekcja paneli i płytek winylowych z nowym,sztywniejszym rdzeniem. Najnowsze technologie druku cyfrowego oraz synchronicznego tłoczenia struktury (EiR) idealnie podkreślają piękno i realizm wzorów drewna i kamienia.
Konserwacja i pielęgnacja
Jak kłaść panele winylowe?
Istnieje kilka sposobów instalacji LVT, jednak jednym z najszybszych i najprostszych jest montaż z wykorzystaniem systemu click.
Salony APS

Dowiedz się więcej o Autoryzowanych Punktach Sprzedaży

Czym są podłogi winylowe?
Panele LVT a może podłoga winylowa z rolki? Jak wytrzymała jest podłoga winylowa? Czy można ją stosować w łazience oraz w kuchni? Czy jest wodoodporna i zdrowa dla mieszkańców? Poznaj zalety każdego rozwiązania i wybierz najlepszą podłogę dla swojego domu.
Zrównoważony Rozwój

Świadome wybory. Dla ludzi i planety.

Jesteśmy zaangażowani w tworzenie rozwiązań podłogowych, które mają pozytywny wpływ zarówno na samopoczucie użytkowników, jak i na dobrostan całej Planety. Nasze produkty projektujemy z myślą o teraźniejszych i przyszłych pokoleniach. To świadome ludzkich potrzeb podejście do projektowania nazywamy Tarkett Human-Conscious DesignTM. Chcemy wspierać świadome i pewne wybory naszych klientów, oferując pełną transparentność naszych produktów i stale poddając je ocenie niezależnych organizacji zewnętrznych.

Poznaj Tarkett
-
Dąb MANHATTAN (Small block)
Podłogi Drewniane

NOBLE - Dąb MANHATTAN (Small block)

Noble to piękna reinterpretacja klasycznej techniki modułowej z lat 50-tych. Dzięki szczotkowaniu i wykończeniu olejem lub lakierem tworzy wygląd, który zmienia się w zależności od pozycji i perspektywy, gdy światło wpada do pokoju. Naprzemienne kierunki słojów, niewielkie odchylenia i niewspółosiowość nadają każdej desce blask wyjątkowości i ekskluzywności typowej dla wszystkich prac ręcznych. Nazywamy to „doskonałą niedoskonałością”. Splot koszykowy jest również dostępny w nowej kolekcji Grace.

Kluczowe cechy
Specyfikacje techniczne i środowiskowe
Zabezpieczenie powierzchni: Proteco Hardwax Oil
m2/opakowanie: 2,600 m²
Grubość całkowita: 16 mm
Grubość warstwy użytkowej: 3,5 mm
Waga całkowita: 9 kg/m²
Panel (1 nr SAP)

Ślad węglowy (Cradle to gate)

 -3.11 kg CO2/m2

Ślad węglowy mojego projektu
Wybierz wzór NOBLE, który odpowiada Twoim potrzebom
Przepraszamy, nie znaleźliśmy żadnych formatów.
You can contact Customer Service for any futher information.
Contact Customer service
Chcesz zmniejszyć ślad węglowy swojego projektu? Skorzystaj z naszego kalkulatora, aby obliczyć ślad węglowy i dowiedz się, jak możesz go zmniejszyć dzięki recyklingowi.
Oblicz ślad węglowy
Kalkulator śladu węglowego dla rozwiązań podłogowych
Parametry
Poznaj NOBLE