Podłogi
Nowe kolekcje paneli winylowych
Starfloor Click Solid 55 to odświeżna kolekcja paneli i płytek winylowych z nowym,sztywniejszym rdzeniem. Najnowsze technologie druku cyfrowego oraz synchronicznego tłoczenia struktury (EiR) idealnie podkreślają piękno i realizm wzorów drewna i kamienia.
Konserwacja i pielęgnacja
Jak kłaść panele winylowe?
Istnieje kilka sposobów instalacji LVT, jednak jednym z najszybszych i najprostszych jest montaż z wykorzystaniem systemu click.
Salony APS

Dowiedz się więcej o Autoryzowanych Punktach Sprzedaży

Czym są podłogi winylowe?
Panele LVT a może podłoga winylowa z rolki? Jak wytrzymała jest podłoga winylowa? Czy można ją stosować w łazience oraz w kuchni? Czy jest wodoodporna i zdrowa dla mieszkańców? Poznaj zalety każdego rozwiązania i wybierz najlepszą podłogę dla swojego domu.
Zrównoważony Rozwój

Świadome wybory. Dla ludzi i planety.

Jesteśmy zaangażowani w tworzenie rozwiązań podłogowych, które mają pozytywny wpływ zarówno na samopoczucie użytkowników, jak i na dobrostan całej Planety. Nasze produkty projektujemy z myślą o teraźniejszych i przyszłych pokoleniach. To świadome ludzkich potrzeb podejście do projektowania nazywamy Tarkett Human-Conscious DesignTM. Chcemy wspierać świadome i pewne wybory naszych klientów, oferując pełną transparentność naszych produktów i stale poddając je ocenie niezależnych organizacji zewnętrznych.

Poznaj Tarkett
-
Akustyczne podkłady do podłóg LVT
Wybierz wzór
Akcesoria

Akustyczne podkłady do podłóg LVT

Podkłady do paneli i płytek podłogowych Tarkett zapewniają doskonałą izolację akustyczną. Gwarantują wysoką odporność na duże natężenie ruchu oraz są łatwe w instalacji.

Kluczowe cechy
Specyfikacje techniczne i środowiskowe
Grubość całkowita: 2 mm, 1,50 mm, 1,80 mm, 1 mm
Format: Rolka
Długość: 32 m, 10 m, 6,50 m, 15 m, 35 m
Struktura: 60 m², 10 m², 6,5 m², 15 m², 70 m²
Wybierz wzór Akustyczne podkłady do podłóg LVT, który odpowiada Twoim potrzebom
Przepraszamy, nie znaleźliśmy żadnych formatów.
You can contact Customer Service for any futher information.
Contact Customer service
Parametry
Poznaj Akustyczne podkłady do podłóg LVT