Podłogi
Nowe kolekcje paneli winylowych
Starfloor Click Solid 55 to odświeżna kolekcja paneli i płytek winylowych z nowym,sztywniejszym rdzeniem. Najnowsze technologie druku cyfrowego oraz synchronicznego tłoczenia struktury (EiR) idealnie podkreślają piękno i realizm wzorów drewna i kamienia.
Konserwacja i pielęgnacja
Jak kłaść panele winylowe?
Istnieje kilka sposobów instalacji LVT, jednak jednym z najszybszych i najprostszych jest montaż z wykorzystaniem systemu click.
Salony APS

Dowiedz się więcej o Autoryzowanych Punktach Sprzedaży

Czym są podłogi winylowe?
Panele LVT a może podłoga winylowa z rolki? Jak wytrzymała jest podłoga winylowa? Czy można ją stosować w łazience oraz w kuchni? Czy jest wodoodporna i zdrowa dla mieszkańców? Poznaj zalety każdego rozwiązania i wybierz najlepszą podłogę dla swojego domu.
Zrównoważony Rozwój

Świadome wybory. Dla ludzi i planety.

Jesteśmy zaangażowani w tworzenie rozwiązań podłogowych, które mają pozytywny wpływ zarówno na samopoczucie użytkowników, jak i na dobrostan całej Planety. Nasze produkty projektujemy z myślą o teraźniejszych i przyszłych pokoleniach. To świadome ludzkich potrzeb podejście do projektowania nazywamy Tarkett Human-Conscious DesignTM. Chcemy wspierać świadome i pewne wybory naszych klientów, oferując pełną transparentność naszych produktów i stale poddając je ocenie niezależnych organizacji zewnętrznych.

Poznaj Tarkett
-
Dąb SATIN WHITE (1-strip)
Podłogi Drewniane

PRESTIGE - Dąb SATIN WHITE (1-strip)

Prestige oferuje podłogi 1-lamelowe i 3-lamelowe pokryte twardym olejowoskiem, który nadaje miękkość i ekskluzywny wygląd. Każdy wzór ma swój niepowtarzalny wyraz w zależności od charakteru drewna i struktury powierzchni. Współczesna paleta kolorów, od jasnych do ciemnych niuansów.

Kluczowe cechy
Specyfikacje techniczne i środowiskowe
Zabezpieczenie powierzchni: Proteco Hardwax Oil
Grubość całkowita: 14 mm
Grubość warstwy użytkowej: 3,5 mm
Waga całkowita: 7,9 kg/m²
Instalacja: Click
Panel (2 nr SAP)

Ślad węglowy (Cradle to gate)

 -4.35 kg CO2/m2

Ślad węglowy mojego projektu
Wybierz wzór PRESTIGE, który odpowiada Twoim potrzebom
Przepraszamy, nie znaleźliśmy żadnych formatów.
You can contact Customer Service for any futher information.
Contact Customer service
Chcesz zmniejszyć ślad węglowy swojego projektu? Skorzystaj z naszego kalkulatora, aby obliczyć ślad węglowy i dowiedz się, jak możesz go zmniejszyć dzięki recyklingowi.
Oblicz ślad węglowy
Kalkulator śladu węglowego dla rozwiązań podłogowych
Parametry
Poznaj PRESTIGE