Podłogi
Nowe kolekcje paneli winylowych
Starfloor Click Solid 55 to odświeżna kolekcja paneli i płytek winylowych z nowym,sztywniejszym rdzeniem. Najnowsze technologie druku cyfrowego oraz synchronicznego tłoczenia struktury (EiR) idealnie podkreślają piękno i realizm wzorów drewna i kamienia.
Konserwacja i pielęgnacja
Jak kłaść panele winylowe?
Istnieje kilka sposobów instalacji LVT, jednak jednym z najszybszych i najprostszych jest montaż z wykorzystaniem systemu click.
Salony APS

Dowiedz się więcej o Autoryzowanych Punktach Sprzedaży

Czym są podłogi winylowe?
Panele LVT a może podłoga winylowa z rolki? Jak wytrzymała jest podłoga winylowa? Czy można ją stosować w łazience oraz w kuchni? Czy jest wodoodporna i zdrowa dla mieszkańców? Poznaj zalety każdego rozwiązania i wybierz najlepszą podłogę dla swojego domu.
Zrównoważony Rozwój

Świadome wybory. Dla ludzi i planety.

Jesteśmy zaangażowani w tworzenie rozwiązań podłogowych, które mają pozytywny wpływ zarówno na samopoczucie użytkowników, jak i na dobrostan całej Planety. Nasze produkty projektujemy z myślą o teraźniejszych i przyszłych pokoleniach. To świadome ludzkich potrzeb podejście do projektowania nazywamy Tarkett Human-Conscious DesignTM. Chcemy wspierać świadome i pewne wybory naszych klientów, oferując pełną transparentność naszych produktów i stale poddając je ocenie niezależnych organizacji zewnętrznych.

Poznaj Tarkett
-
Dąb RUSTIC DUOPLANK (2-strip)
Podłogi Drewniane

PURE - Dąb RUSTIC DUOPLANK (2-strip)

Kolekcja Pure celebruje autentyczność natury, podkreślając i zachowując ponadczasowy charakter podłóg z drewna dębowego, bukowego, brzozowego, jesionowego i orzechowego. Zakorzeniony w jakości, tradycji i trwałości, niepowtarzalny charakter każdego gatunku drewna nigdy nie wychodzi z mody. Pokryte lakierem w celu ochrony charakterystycznnych słojów i struktury każdej deski.

Kluczowe cechy
Specyfikacje techniczne i środowiskowe
Zabezpieczenie powierzchni: Proteco Natura
m2/opakowanie: 2,660 m²
Grubość całkowita: 13 mm
Grubość warstwy użytkowej: 2,5 mm
Waga całkowita: 7,3 kg/m²
Panel (1 nr SAP)

Ślad węglowy (Cradle to gate)

 -7.49 kg CO2/m2

Ślad węglowy mojego projektu
Wybierz wzór PURE, który odpowiada Twoim potrzebom
Przepraszamy, nie znaleźliśmy żadnych formatów.
You can contact Customer Service for any futher information.
Contact Customer service
Chcesz zmniejszyć ślad węglowy swojego projektu? Skorzystaj z naszego kalkulatora, aby obliczyć ślad węglowy i dowiedz się, jak możesz go zmniejszyć dzięki recyklingowi.
Oblicz ślad węglowy
Kalkulator śladu węglowego dla rozwiązań podłogowych
Parametry
Poznaj PURE