Podłogi
Nowe kolekcje paneli winylowych
Starfloor Click Solid 55 to odświeżna kolekcja paneli i płytek winylowych z nowym,sztywniejszym rdzeniem. Najnowsze technologie druku cyfrowego oraz synchronicznego tłoczenia struktury (EiR) idealnie podkreślają piękno i realizm wzorów drewna i kamienia.
Pomieszczenia
Czym są podłogi winylowe?
Panele LVT a może podłoga winylowa z rolki? Jak wytrzymała jest podłoga winylowa? Czy można ją stosować w łazience oraz w kuchni? Czy jest wodoodporna i zdrowa dla mieszkańców? Poznaj zalety każdego rozwiązania i wybierz najlepszą podłogę dla swojego domu.
Konserwacja i pielęgnacja
Jak kłaść panele winylowe?
Istnieje kilka sposobów instalacji LVT, jednak jednym z najszybszych i najprostszych jest montaż z wykorzystaniem systemu click.
Zrównoważony Rozwój

Świadome wybory. Dla ludzi i planety.

Jesteśmy zaangażowani w tworzenie rozwiązań podłogowych, które mają pozytywny wpływ zarówno na samopoczucie użytkowników, jak i na dobrostan całej Planety. Nasze produkty projektujemy z myślą o teraźniejszych i przyszłych pokoleniach. To świadome ludzkich potrzeb podejście do projektowania nazywamy Tarkett Human-Conscious DesignTM. Chcemy wspierać świadome i pewne wybory naszych klientów, oferując pełną transparentność naszych produktów i stale poddając je ocenie niezależnych organizacji zewnętrznych.

Poznaj Tarkett
Centrum szkoleniowe Tarkett Academy
W ramach Tarkett Academy prowadzimy szkolenia dla firm.
Zrównoważony rozwój
Zmiany klimatu i brak zasobów naturalnych wymagają nowego podejścia w projektowaniu podłóg.
Dowiedz się więcej
-
Podkłady wyrównujące podłoże
Wybierz wzór
Akcesoria

Podkłady wyrównujące podłoże

Gotowe podkłady do szybkiego przygotowania i niwelacji nierównośc podłoża.  Tarkoflat loose-lay jest kompatybilne z wykładzinami heterogenicznymi i homogenicznymi oraz klejonym LVT. Podkład umożliwia montaż tymczasowy wykładzin heterogenicznych i homogenicznych w rolce.

Jumpax Orginal i Marathon Dual są kompatybilne z instalacją LVT klejonych, Click, Wykładzin heterogenicznych, homogenicznych oraz linoleum. 

Kluczowe cechy
Specyfikacje techniczne i środowiskowe
Grubość całkowita: 1 mm
Format: Rolka
Długość: 25 m
Struktura: 50 m²
Wybierz wzór Podkłady wyrównujące podłoże, który odpowiada Twoim potrzebom
Przepraszamy, nie znaleźliśmy żadnych formatów.
You can contact Customer Service for any futher information.
Contact Customer service
Parametry
Poznaj Podkłady wyrównujące podłoże