Podłogi
Nowe kolekcje paneli winylowych
Starfloor Click Solid 55 to odświeżna kolekcja paneli i płytek winylowych z nowym,sztywniejszym rdzeniem. Najnowsze technologie druku cyfrowego oraz synchronicznego tłoczenia struktury (EiR) idealnie podkreślają piękno i realizm wzorów drewna i kamienia.
Pomieszczenia
Czym są podłogi winylowe?
Panele LVT a może podłoga winylowa z rolki? Jak wytrzymała jest podłoga winylowa? Czy można ją stosować w łazience oraz w kuchni? Czy jest wodoodporna i zdrowa dla mieszkańców? Poznaj zalety każdego rozwiązania i wybierz najlepszą podłogę dla swojego domu.
Konserwacja i pielęgnacja
Jak kłaść panele winylowe?
Istnieje kilka sposobów instalacji LVT, jednak jednym z najszybszych i najprostszych jest montaż z wykorzystaniem systemu click.
Zrównoważony Rozwój

Świadome wybory. Dla ludzi i planety.

Jesteśmy zaangażowani w tworzenie rozwiązań podłogowych, które mają pozytywny wpływ zarówno na samopoczucie użytkowników, jak i na dobrostan całej Planety. Nasze produkty projektujemy z myślą o teraźniejszych i przyszłych pokoleniach. To świadome ludzkich potrzeb podejście do projektowania nazywamy Tarkett Human-Conscious DesignTM. Chcemy wspierać świadome i pewne wybory naszych klientów, oferując pełną transparentność naszych produktów i stale poddając je ocenie niezależnych organizacji zewnętrznych.

Poznaj Tarkett
Centrum szkoleniowe Tarkett Academy
W ramach Tarkett Academy prowadzimy szkolenia dla firm.
Zrównoważony rozwój
Zmiany klimatu i brak zasobów naturalnych wymagają nowego podejścia w projektowaniu podłóg.
Dowiedz się więcej
-
Square 32x12 8-12mm
Akcesoria

Profile przejściowe z drewna litego - Square 32x12 8-12mm

Profile przejściowe z litego drewna dostępne są w różnych rozmiarach, dzięki czemu można zastosować je w do przejść między różnymi powierzchniami. Profile są przymocowane do metalowej szyny i nie jest konieczne mocowanie ich za pomocą śrub. Dostępne jest kilka typów profili:
  • Profile redukujące używane do przejść między podłogą drewnianą a cieńszymi podłogami. Reduktory zapewniają szczelinę dylatacyjną, w której podłoga może się poruszać.
  • Profile zamykające używane, gdy wymagane jest zakończenie, które zapewnia szczelinę dylatacyjną do pracy podłogi, ale w której nie jest odpowiedni reduktor.
  • Listwy progowe wymagane w przypadku przejść pomiędzy pomieszczeniami lub do podziału dużych powierzchni
Drewno jest produktem naturalnym. Mogą występować różnice w kolorze i strukturze.
Kluczowe cechy
Specyfikacje techniczne i środowiskowe
Długość: 2 m
Ilość szt. w opakowaniu: 10
Wybierz wzór Profile przejściowe z drewna litego, który odpowiada Twoim potrzebom
Przepraszamy, nie znaleźliśmy żadnych formatów.
You can contact Customer Service for any futher information.
Contact Customer service
Parametry
Poznaj Profile przejściowe z drewna litego