Podłogi
Nowe kolekcje paneli winylowych
Starfloor Click Solid 55 to odświeżna kolekcja paneli i płytek winylowych z nowym,sztywniejszym rdzeniem. Najnowsze technologie druku cyfrowego oraz synchronicznego tłoczenia struktury (EiR) idealnie podkreślają piękno i realizm wzorów drewna i kamienia.
Pomieszczenia
Czym są podłogi winylowe?
Panele LVT a może podłoga winylowa z rolki? Jak wytrzymała jest podłoga winylowa? Czy można ją stosować w łazience oraz w kuchni? Czy jest wodoodporna i zdrowa dla mieszkańców? Poznaj zalety każdego rozwiązania i wybierz najlepszą podłogę dla swojego domu.
Konserwacja i pielęgnacja
Jak kłaść panele winylowe?
Istnieje kilka sposobów instalacji LVT, jednak jednym z najszybszych i najprostszych jest montaż z wykorzystaniem systemu click.
Zrównoważony Rozwój

Świadome wybory. Dla ludzi i planety.

Jesteśmy zaangażowani w tworzenie rozwiązań podłogowych, które mają pozytywny wpływ zarówno na samopoczucie użytkowników, jak i na dobrostan całej Planety. Nasze produkty projektujemy z myślą o teraźniejszych i przyszłych pokoleniach. To świadome ludzkich potrzeb podejście do projektowania nazywamy Tarkett Human-Conscious DesignTM. Chcemy wspierać świadome i pewne wybory naszych klientów, oferując pełną transparentność naszych produktów i stale poddając je ocenie niezależnych organizacji zewnętrznych.

Poznaj Tarkett
Centrum szkoleniowe Tarkett Academy
W ramach Tarkett Academy prowadzimy szkolenia dla firm.
Zrównoważony rozwój
Zmiany klimatu i brak zasobów naturalnych wymagają nowego podejścia w projektowaniu podłóg.
Dowiedz się więcej
-
Tarkett rag felt underlay 15m2
Akcesoria | Podłogi Drewniane

Podkłady do podłóg drewnianych - Tarkett rag felt underlay 15m2

W przypadku instalacji pływającej należy użyć odpowiedniego podkładu, który wyrówna powierzchnię, zapewni barierę akustyczną oraz zwiększy komfort chodzenia. Tarkofoam II i Tarkoflex II spełniają wszystkie te kryteria. Pamiętaj o izolacji paroszczelnej, która zapobiega migracji wilgoci z podłoża do podłogi. Folia paroszczelna powinna być nałożona na całe podłoże z zakładką co najmniej 200 mm. Tarkoflex II działa również jako paroizolacja.

Kluczowe cechy
Specyfikacje techniczne i środowiskowe
Format: Rolka
Długość: 15 m
Struktura: 15 m²
Rolka (1 nr SAP)
Wybierz wzór Podkłady do podłóg drewnianych, który odpowiada Twoim potrzebom
Przepraszamy, nie znaleźliśmy żadnych formatów.
You can contact Customer Service for any futher information.
Contact Customer service
Parametry
Poznaj Podkłady do podłóg drewnianych