Podłogi
Nowe kolekcje paneli winylowych
Starfloor Click Solid 55 to odświeżna kolekcja paneli i płytek winylowych z nowym,sztywniejszym rdzeniem. Najnowsze technologie druku cyfrowego oraz synchronicznego tłoczenia struktury (EiR) idealnie podkreślają piękno i realizm wzorów drewna i kamienia.
Konserwacja i pielęgnacja
Jak kłaść panele winylowe?
Istnieje kilka sposobów instalacji LVT, jednak jednym z najszybszych i najprostszych jest montaż z wykorzystaniem systemu click.
Salony APS

Dowiedz się więcej o Autoryzowanych Punktach Sprzedaży

Czym są podłogi winylowe?
Panele LVT a może podłoga winylowa z rolki? Jak wytrzymała jest podłoga winylowa? Czy można ją stosować w łazience oraz w kuchni? Czy jest wodoodporna i zdrowa dla mieszkańców? Poznaj zalety każdego rozwiązania i wybierz najlepszą podłogę dla swojego domu.
Zrównoważony Rozwój

Świadome wybory. Dla ludzi i planety.

Jesteśmy zaangażowani w tworzenie rozwiązań podłogowych, które mają pozytywny wpływ zarówno na samopoczucie użytkowników, jak i na dobrostan całej Planety. Nasze produkty projektujemy z myślą o teraźniejszych i przyszłych pokoleniach. To świadome ludzkich potrzeb podejście do projektowania nazywamy Tarkett Human-Conscious DesignTM. Chcemy wspierać świadome i pewne wybory naszych klientów, oferując pełną transparentność naszych produktów i stale poddając je ocenie niezależnych organizacji zewnętrznych.

Poznaj Tarkett
Centrum szkoleniowe Tarkett Academy
W ramach Akademii prowadzimy szkolenia dla firm.
Zrównoważony rozwój
Zmiany klimatu i brak zasobów naturalnych wymagają nowego podejścia w projektowaniu podłóg.
Dowiedz się więcej
-
Segno
Wybierz wzór
Podłogi Drewniane

Segno

Stwórz własny projekt jodełkowej podłogi z kolekcją drewnianych paneli Segno. Łącz ze sobą odcienie tak, aby dodać wnętrzu elegancji i szyku lub podkreślić jego wyjątkowość wyrazistymi akcentami Kolekcja Segno to najwyższa jakość produktów Tarkett wykorzystana w systemie modułowym, dzięki któremu kreatywność projektanta nie napotyka żadnych ograniczeń. Wybierz spośród 5 dostępnych kolorów i  skomponuj własny, niepowtarzalny wzór. Bez względu na to, czy wybierzesz klasyczny deseń jodełki, czy stworzysz coś zupełnie nowego, Segno pomoże Ci w pełni wykorzystać potencjał projektowanej przestrzeni!

Kluczowe cechy
Specyfikacje techniczne i środowiskowe
Zabezpieczenie powierzchni: Proteco Hardwax Oil
Grubość całkowita: 11 mm
Grubość warstwy użytkowej: 3,5 mm
Waga całkowita: 7,2 kg/m²
Instalacja: Klejona
Wybierz wzór Segno, który odpowiada Twoim potrzebom
Przepraszamy, nie znaleźliśmy żadnych formatów.
You can contact Customer Service for any futher information.
Contact Customer service
Parametry
Poznaj Segno