Podłogi
Nowe kolekcje paneli winylowych
Starfloor Click Solid 55 to odświeżna kolekcja paneli i płytek winylowych z nowym,sztywniejszym rdzeniem. Najnowsze technologie druku cyfrowego oraz synchronicznego tłoczenia struktury (EiR) idealnie podkreślają piękno i realizm wzorów drewna i kamienia.
Konserwacja i pielęgnacja
Jak kłaść panele winylowe?
Istnieje kilka sposobów instalacji LVT, jednak jednym z najszybszych i najprostszych jest montaż z wykorzystaniem systemu click.
Salony APS

Dowiedz się więcej o Autoryzowanych Punktach Sprzedaży

Czym są podłogi winylowe?
Panele LVT a może podłoga winylowa z rolki? Jak wytrzymała jest podłoga winylowa? Czy można ją stosować w łazience oraz w kuchni? Czy jest wodoodporna i zdrowa dla mieszkańców? Poznaj zalety każdego rozwiązania i wybierz najlepszą podłogę dla swojego domu.
Zrównoważony Rozwój

Świadome wybory. Dla ludzi i planety.

Jesteśmy zaangażowani w tworzenie rozwiązań podłogowych, które mają pozytywny wpływ zarówno na samopoczucie użytkowników, jak i na dobrostan całej Planety. Nasze produkty projektujemy z myślą o teraźniejszych i przyszłych pokoleniach. To świadome ludzkich potrzeb podejście do projektowania nazywamy Tarkett Human-Conscious DesignTM. Chcemy wspierać świadome i pewne wybory naszych klientów, oferując pełną transparentność naszych produktów i stale poddając je ocenie niezależnych organizacji zewnętrznych.

Poznaj Tarkett
Centrum szkoleniowe Tarkett Academy
W ramach Akademii prowadzimy szkolenia dla firm.
Zrównoważony rozwój
Zmiany klimatu i brak zasobów naturalnych wymagają nowego podejścia w projektowaniu podłóg.
Dowiedz się więcej
-
Dąb OLD BROWN (Herringbone)
Podłogi Drewniane

Segno - Dąb OLD BROWN (Herringbone)

Stwórz własny projekt jodełkowej podłogi z kolekcją drewnianych paneli Segno. Łącz ze sobą odcienie tak, aby dodać wnętrzu elegancji i szyku lub podkreślić jego wyjątkowość wyrazistymi akcentami Kolekcja Segno to najwyższa jakość produktów Tarkett wykorzystana w systemie modułowym, dzięki któremu kreatywność projektanta nie napotyka żadnych ograniczeń. Wybierz spośród 5 dostępnych kolorów i  skomponuj własny, niepowtarzalny wzór. Bez względu na to, czy wybierzesz klasyczny deseń jodełki, czy stworzysz coś zupełnie nowego, Segno pomoże Ci w pełni wykorzystać potencjał projektowanej przestrzeni!

Kluczowe cechy
Specyfikacje techniczne i środowiskowe
Zabezpieczenie powierzchni: Proteco Hardwax Oil
Grubość całkowita: 11 mm
Grubość warstwy użytkowej: 3,5 mm
Waga całkowita: 7,2 kg/m²
Instalacja: Klejona
Panel (2 nr SAP)
Wybierz wzór Segno, który odpowiada Twoim potrzebom
Przepraszamy, nie znaleźliśmy żadnych formatów.
You can contact Customer Service for any futher information.
Contact Customer service
Parametry
Poznaj Segno